سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بارلا: می خواهیم نشان دهیم هنوز بهترین تیم هستیم؛ همیشه گفته ام می خواهم در اینتر بمانم

بارلا: می خواهیم نشان دهیم هنوز بهترین تیم هستیم؛ همیشه گفته ام می خواهم در اینتر بمانم

نیکولو بارلا می گوید دوست دارد در اینتر بماند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، نیکولو بارلا، هافبک اینتر در مراسم گاتزتا دلو اسپورت به عنوان بهترین هافبک سال انتخاب شد. او در مورد این اتفاق گفت:

سال فوق العاده ای بود اما همه چیز از شکست در فینال لیگ اروپا شروع شد. از آن موقع به بعد کاری را شروع کردیم که هنوز تا امروز هم ادامه دارد. امسال رقابت بیشتر است اما ما هم چیزی بیش از سایرین داریم. ما آگاهی و تجربه داریم. می دانیم چطور قهرمان شویم چون سابقه قهرمانی سال گذشته را داریم. با این حس وارد زمین می شویم و هوادارانمان هم آن را حس می کنند.
این بازیکن در مورد پیشرفت اینتر بعد از جدایی کونته افزود:

اینزاگی دست ما را برای انجام کارها بازتر گذاشته است. نمی خواهم بگویم کونته ما را به انجام کاری مجبور می کرد اما اینزاگی طوری است که همه حس می کنند در کارها دخیل هستند و به ما اجازه تصمیم گیری می دهد. بعد از دو فصل فشرده که همیشه یک رویه را دنبال می کردیم، به این اتفاق نیاز داشتیم. تعدادی از بازیکنان در تابستان جدا شدند اما فوتبالیست های بزرگ دیگری را جذب کردیم. می خواهیم نشان دهیم هنوز بهترین تیم هستیم.

بارلا در مورد این که آیا لوکاکو و حکیمی بابت جدایی از اینتر پشیمان هستند، گفت:

نمی دانم. هر کس برای خودش تصمیم می گیرد. آنها تصمیم گرفتند جدا شوند و بقیه تصمیم گرفتند بمانند. همیشه گفته ام که می خواهم در اینتر بمانم. از ماندن در اینجا خوشحالم. در پایان دوران حرفه ای ام متوجه می شوم تصمیم درستی گرفته ام یا نه.
هافبک اینتر در مورد این که آیا بروزوویچ در اینتر ماندنی می شود یا نه، گفت:

می دانم بروزوویچ رنگ پیراهن اینتر را دوست دارد و این را با سبک بازی چشم نوازش ثابت کرده است. او عاشق اینتر است. چیزهای زیادی به این تیم داده است. حتی وقتی بازی در این تیم دشوار بود هم اینجا ماند. تصمیم گیری به او بستگی دارد.
بارلا در پایان در مورد کارت قرمز در دیدار مقابل رئال مادرید و غیبت در دیدار رفت مقابل لیورپول گفت:

در 60 دقیقه اول در مادرید بر این تیم حاکم بودیم سپس اشتباه کردم و بازی مان خراب شد. امیدوارم بتوانم در دیدار برگشت مقابل لیورپول بهتر عمل کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.