پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

کلودیو لوتیتو: قرارداد ساری را به مدت دو فصل تمدید خواهیم کرد؛ باشگاه دوم لوتیتو باید بزودی فروخته شود

کلودیو لوتیتو: قرارداد ساری را به مدت دو فصل تمدید خواهیم کرد؛ باشگاه دوم لوتیتو باید بزودی فروخته شود

کلودیو لوتیتو از در راه بودن تمدید قرارداد دو ساله با مائوریتزیو ساری خبر داد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، ساری در تابستان امسال قراردادی دو ساله با بیانکوچلستی امضا کرد و حالا با وجود نمایش های دلسرد کننده در ابتدای کار، لوتیتو تصمیم گرفته است برای دو سال دیگر با این مربی تمدید کند.

من مردی را ملاقات کردم که در دنیای فوتبال می تواند تفاوت را رقم بزند. او نسبت به فوتبال متعصب است و اگر کسی تصور می کند او در لبه پرتگاه حضور دارد، باید تاکید کنم که این طور نیست. من دستور داده ام که قرارداد او به مدت دو سال تمدید شود. 

طبق قوانین سری آ، دو باشگاه نمی توانند تحت مالکیت یک فرد یا یک مجموعه در این رقابت ها حضور داشته باشند. کلودیو لوتیتو در تابستان موفق به فروش سالرنیتانا نشد اما طبق توافق با سازمان لیگ سری آ، او از ریاست این باشگاه کناره گیری کرد و قرار شد تا 31 دسامبر 2021، سالرنیتانا به طور کامل به مالکان دیگری واگذار شود. لوتیتو هنوز مالک این باشگاه است و خبری از فروش این باشگاه نیست. سالرنو در جنوب ایتالیا، شهر جذابی برای سرمایه گذاران خارجی نیست و با توجه به قرار گرفتن این تیم در قعر جدول سری آ، سرمایه گذاران داخلی نیز تمایلی به خرید این باشگاه ندارند. کلودیو لوتیتو دو هفته فرصت دارد تا سالرنیتانا را به فروش برساند؛ با نزدیک شدن به پایان سال 2021، پرونده سقوط این تیم به سری بی دوباره به جریان افتاده و هیچ بعید نیست نیم فصل دوم سری آ با 19 تیم دنبال شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.