دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

احتمال بازگشت الکسیس سانچز به بارسلونا و حضور لوک دی یونگ در اینتر

احتمال بازگشت الکسیس سانچز به بارسلونا و حضور لوک دی یونگ در اینتر

الکسیس سانچز می تواند دوباره در پیراهن بارسلونا به میدان برود، حداقل این چیزی است که اسپورت مدعی شده!

به گزارش ایران ورزشی؛ بارسلونا قصد دارد در ژانویه ترکیبش را تقویت کند و این قطعی است. گزینه های زیادی طی ماه های اخیر در همین راستا به بارسلونا لینک شده اند و به تازگی یک نام جدید و البته آشنا در نیوکمپ مطرح شده است: الکسیس سانچز؛ اسپورت مدعی شده است که احتمال بازگشت وینگر شیلیایی به بارسلونا در ماه ژانویه وجود دارد اما این انتقال در یک معاوضه دور از انتظار شکل می گیرد.

با توجه به ادعای خوزه کاپدویا از اسپورت، شانس بازگشت قرضی الکسیس سانچز به نیوکمپ وجود دارد و در راستای این معامله، لوک دی یونگ هم به شکلی قرضی به اینتر منتقل خواهد شد. مهاجم 31 ساله هلندی البته تحت مالکیت بارسلونا قرار ندارد و بازیکن سویا به حساب می آید؛ این یعنی بارسلونا باید در این میان با سویا هم مذاکراتی داشته باشد. گفته شده که این عملیات در مرحله پیشرفته قرار دارد اما همه چیز به چراغ سبز ژاوی بستگی خواهد داشت.

لوک دی یونگ از همان ابتدا انتقالی بود که تعجب بسیاری از هواداران بارسلونا را برانگیخت. عملکرد مهاجم هلندی هم طی این چند ماه حضور در نیوکمپ، چنگی به دل نزده است. الکسیس سانچز همانطور که می دانید سابقه بازی برای بارسلونا را دارد. وینگر 32 ساله شیلیایی بین سال های 2011 تا 2014، 141 مرتبه با پیراهن بارسلونا به میدان رفت و آمار 46 گل و 37 پاس گل را ثبت کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.