شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: ما همیشه روی لواندوفسکی حساب می کنیم، حتی اگر گل نزند

یولیان ناگلزمان: ما همیشه روی لواندوفسکی حساب می کنیم، حتی اگر گل نزند

در چارچوب هفته هفدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در استادیوم آلیانتس آرنا میزبان وولفسبورگ خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی در مورد موضوعات مختلفی مانند بازی مقابل وولفسبورگ، واکسیناسیون، تعطیلات بازیکنان و برخی دیگر از موارد صحبت کرده است. ناگلزمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

آن ها شروع خوبی با کوفلت داشتنند اما اخیرا بازی های زیادی را باختند. آن ها هنوز تیم خوبی هستند و بازی بدی مقابل کلن نداشتند. باید مراقب آن ها باشیم، وولفسبورگ بازیکنان قد بلند و قدرتمندی دارد.
یولیان ناگلزمان در مورد لیو شائوزیانگ دروازه بان 18 ساله چینی که تازگی به بایرن مونیخ پیوسته است، گفت:

  من هنوز با او ملاقاتی نداشتم. تونی تاپالوویچ (مربی دروازه بان های بایرن مونیخ) به این موضوع رسیدگی می کند. من اطلاعات زیادی در مورد فوتبال چین ندارم، بنابراین هنوز درباره او چیزی نمی توانم بگویم.
ناگلزمان در مورد اینکه آیا مارک روکا مقابل وولفسبورگ در ترکیب اصلی قرار می گیرد یا خیر، گفت:

  من هیچگاه تضمین نمی کنم که یک نفر همیشه بازی کند. او عملکرد خوبی داشت اما بعد از بازی مقابل اشتوتگارت، مشکلاتی داشت. باید منتظر ماند و دید تا فردا وضعیت بدنی او چگونه خواهد شد.
یولیان ناگلزمان در مورد مصدومان بازی فردا:

  کورنتین تولیسو، لئون گورتسگا و یوسوا کیمیش فردا نمی توانند بازی کنند. زابیتسر به تیم بازخواهد گشت اما باید ببینیم که او تا چه اندازه آمادگی لازم برای بازی کردن را دارد. برای همین عالی خواهد بود اگر روکا برای بازی فردا آمادگی صد درصد داشته باشد.
ناگلزمان در مورد اینکه بازیکنان در تعطیلات زمستانی، دور های بعدی واکسنشان را تزریق می کنند یا خیر، گفت:

  موضوع واکسیناسیون شخصی است. مانند عموم مردم، این گزینه برای آن ها وجود دارد و تعطیلات زمستانی این فرصت را به آن ها می دهد.من نمی دانم که چه کسی اینکار را انجام خواهد داد.
ناگلزمان در مورد روبرت لواندوفسکی و آنچه که از نظر فنی و تاکتیکی در زمین برای او تغییر کرده است، گفت:

  از نظر تاکتیکی، وظایف او خیلی تغییر نکرده است. ساختار تیم نسبت به سال گذشته کمی تفاوت دارد. در نهایت او فوق العاده جاه طلب است و برای گرفتن توپ تلاش زیادی می کند. من از اینکه او نظرش را بیان می کند، تشکر می کنم. ما می دانیم که همیشه می توانیم روی او حساب باز کنیم. حتی اگر گلی نزند. من فکر می کنم این امر کاملا طبیعی است که شما از برخی از لحظات خاص بازی خوشحال نباشید. ما سعی می کنیم توپ را به روبرت برسانیم و برای او فرصت ایجاد کنیم تا ریتم خود را حفظ کند.
یولیان ناگلزمان در مورد مالک تیلمان:

  او بازیکن جوان و با استعدادی است و در کار های هجومی عالی است. اما هنوز چیز های زیادی برای یادگیری کار های دفاعی، پیش رو دارد. او بسیار آرام است و می داند چگونه گلزنی کند و کیفیت خوبی برای کار با 2 پای خود دارد. او پیشرفت خواهد کرد و در حال حاضر بیشتر از یک مهره جایگزین است.
یولیان ناگلزمان در مورد اینکه آیا می تواند 10 سال در یک باشگاه باقی بماند، گفت:

  می توانم آن را تصور کنم، رفتن به یک تیم دیگر مرا مضطرب می کند.
ناگلزمان در مورد یوسوا کیمیش و اریک ماکسیم چوپوموتینگ:

  آن های در حال انجام آزمایشات منظرم روی ریه های خود هستند. برنامه های تمرینی به آن ها داده شده استو چوپوموتینگ نیز جام ملت های آفریقا را در پیش دارد و ما در این مورد با او صحبت خواهیم کرد. با یوسوا نیز امیدواریم برای تمرینات 2 ژانویه بتوانیم او را بازگردانیم.
یولیان ناگلزمان در مورد آینده کویزانس:

  مذاکرات با او ادامه دارد. آنچه که من از نظر فوتبالی خواهان او هستم، واضح است. همه باید مراقب یکدیگر باشند. کویزانس می داند که من از او چه انتظاراتی دارم. حسن صالح حمیدزیچ بقیه موارد را با او و نمایندگانش در میان می گذارد.
ناگلزمان در مورد هدیه کریسمسش به بازیکنان:

  من برای آن ها تعطیلات طولانی تری از آنچه که در ابتدا مقدر شده بود، در نظر گرفتم. فکر می کنم بازیکنان نیز خوشحال خواهند بود که برای چند روز مرا نمی بینند. در نهایت کریسمس را به هوادارن تبریک می گویم. امیدوارم سال آینده در استادیوم دوباره شما را ببینم. در باشگاه از من استقبال فوق العاده ای شد. از خبرنگاران نیز تشکر می کنم. من همیشه این احساس را داشتم که همکاری عادلانه ای با یکدیگر داریم. من مشتاقانه منتظر یک سال موفق در 2022 هستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.