یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

نایب رئیس فدراسیون کبدی، سرپرست فدراسیون شد

نایب رئیس زنان فدراسیون کبدی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایسنا، با پایان یافتن دوره چهارساله ریاست عباس اورسجی در فدراسیون کبدی وزیر ورزش و جوانان در حکمی، صغری روح‌بخش شیوایی را به عنوان سرپرست فدراسیون منصوب کرد.

شیوایی سابقه ۱۳ سال نایب رئیسی بانوان فدراسیون کبدی را دارا می باشد و پیش از این نیز به عنوان کاندید نایب رئیسی بانوان به مجمع انتخاباتی فدراسیون معرفی شده بود، که پس از استعفای کتبی از حضور در مجمع به عنوان کاندیدا، به سمت سرپرستی فدراسیون کبدی منصوب گردید.

مراسم معارفه سرپرست جدید فدراسیون کبدی با حضور علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، اورسجی رئیس سابق فدراسیون، بازرس، دبیر و سایر اعضا در محل فدراسیون کبدی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم خسروی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ۴ ساله آقای اورسجی گفت: دکتر اورسجی چهار سال در این فدراسیون زحمات شبانه روزی زیادی را متحمل شده اند و ما شاهد تلاش های او و سایر همکاران ایشان بوده ایم و دستاوردهای فراوان فدراسیون در این مدت شایسته تقدیر و تشکر است و جا دارد به ایشان خداقوت و خسته نباشید بگوییم.

در این مراسم سرکار خانم صغری روحبخش شیوایی با حکم دکتر سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان به عنوان سرپرست فدراسیون کبدی منصوب گردید و حکم خود را از آقای خسروی تحویل گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.