پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

لورنتزو اینسینیه: به شدت به گتوزو مدیونم؛ یوونتوس و اینتر مرا به دلیل قدم نپذیرفتند

لورنتزو اینسینیه: به شدت به گتوزو مدیونم؛ یوونتوس و اینتر مرا به دلیل قدم نپذیرفتند

لورنتزو اینسینیه می گوید اگر بخواهد برای تماشای یک بازی به استادیوم برود، آن بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از جانلوکا دی مارتزیو، لورنتزو اینسینیه در این مصاحبه گفت:

مردم همیشه انتظارات زیادی از من داشته اند. من سعی کردم جبران کنم. من چند بار با هواداران اختلاف داشتم و متاسفم. هرگز کسی مرا کامل درک نکرده است. کسانی که واقعاً مرا می شناسند، می دانند که چگونه هستم. سرمربی های من در ناپولی؟ زمان در دوران حرفه ای من بسیار تعیین کننده بود، اولین کسی بود که به من ایمان داشت. بنیتس مرا کامل کرد، من همیشه فکر می کردم فوتبال برای من فقط حمله کردن است. فوتبال با ساری لذت بخش است، من در طول سه سال لذت زیادی از فوتبال بردم. ما بابت عدم فتح اسکودتو ناامید شدیم. در مورد آنچلوتی این درست نیست که ما با آن کنار نیامدیم. ما تفکرات متفاوتی داشتیم، بله. من خیلی به گتوزو مدیون هستم. پس از سال های متوسط کار با آنچلوتی، او به خوبی توانست من را وادار به دوباره برداشتن قدم هایم کند و به من انگیزه دهد. اسپالتی یک شخصیت قوی است، او دوباره ما را از قدرتمان آگاه کرد.
اینسینیه همچنین در مورد تست هایش در اینتر و یوونتوس صحبت کرد:

بزرگ ترین تعصب ضد من، قدم بود. در تورین، آن ها به من اطمینان دادند که در 14 یا 15 سالگی ام برای تست پیش آن ها می روم؛ رفتم، دو یا سه جلسه تمرینی داشتم و حتی یک بازی انجام دادم. پس از آن به من گفتند؛ بله خوب است اما راستش ما انتظار داریم که تو رشد کنی. آن ها مرا به خانه فرستادند و همین اتفاق با اینتر هم افتاد. تنها کسی که به من ایمان داشت، پپه سانتورو، مسئول بخش جوانان ناپولی بود.
اگر بخواهم بلیت یک بازی را بخرم، این کار را برای فینال لیگ قهرمانان اروپا، بین هر دو تیمی که باشد، انجام می دهم. تیمی که همیشه دوست دارم بازی آن را نگاه کنم، منچسترسیتی است. فوتبال گواردیولا از زمان حضورش در بارسلونا فراموش نشدنی بوده است. فینال عالی و تمام عیار او در لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول خواهد بود. در نهایت من حتی یک بازی را هم در تلویزیون از دست نمی دهم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.