شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

الکسیس سائلماکرز: رونالدو نازاریو الگوی بچگی من بود؛ شماره 56 برای من خوش شانسی می آورد

الکسیس سائلماکرز: رونالدو نازاریو الگوی بچگی من بود؛ شماره 56 برای من خوش شانسی می آورد

الکسیس سائلماکرز، بازیکن میلان در مصاحبه اخیر خود با DAZN در مورد فوتبال و عملکرد خود و الگوی دوران بچگی اش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، الکسیس سائلماکرز در این مصاحبه در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی در میلان هست که بتواند در طول پنج سال آینده فاتح توپ طلا شود، گفت:

فکر می کنم برای ابراهیموویچ کمی دیر خواهد شد (می خندد). به نظرم مالدینی یا لیائو چون آن ها پدیده هستند. تماشای بازی آن ها را دوست دارم، آن ها کیفیت زیادی دارند و هنوز به بهترین دوران فوتبالشان نرسیده اند. برای من فوتبال یک بازی است. مهم است که وقتی بازی می کنی لذت ببری و البته کاری که سرمربی از تو می خواهد را انجام دهی. من می دانم که نیاز دارم گل های بیشتری بزنم، سخت برای این کار تلاش می کنم. من می دانم که این موضوع برای تیم نیز مهم است، این کاری است که یک مهاجم باید انجام دهد. ترجیح می دهم پاس گل دهم اما بهتر می شود اگر گل هم بزنم.
56 از زمان حضورم در اندرلخت اولین شماره من است. از آن زمان، این شماره برای من شانس آورده است. من کمی خرافاتی هستم و وقتی می بینم چیزی جواب می دهد، دوباره آن را انجام می دهم. من نمی توانم بگویم از همه قوی ترم، دوست ندارم در مورد خودم صحبت کنم، ترجیح می دهم کارم را انجام دهم. من می دانم چه کاری و چگونه باید انجام دهم و دوست ندارم در مورد خودم صحبت کنم

با کدام هم تیمی ات پلی استیشن بازی می کنی؟ تونالی و مالدینی زیاد بازی می کنند. ابراهیموویچ هم بازی می کند اما فورتنایت را ترجیح می دهد که من آن را دوست ندارم. زیباترین استادیومی که در آن بازی کرده ای؟ سن سیرو. الگوی بچگی ات چه کسی بود و چرا؟ رونالدو نازاریو چون برای من او یکی از بهترین بازیکنان بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.