دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

سالرنیتانا 0 - اینتر 5|تثبیت صدرنشینی در اولین بازی هفته

سالرنیتانا 0 - اینتر 5|تثبیت صدرنشینی در اولین بازی هفته

قعرنشین و صدرنشین جدول سری آ به مصاف هم رفتند. این دیدار با برتری قاطع اینتر همراه شد تا جایگاه تیم سیمونه اینزاگی در صدر جدول لیگ تثبیت شود

ایران ورزشی - از هفته هجدهم سری آ، امشب سالرنیتانا میزبان اینتر بود. اینتری ها یکی از ساده ترین و البته بهترین بازی های فصل خود را پشت سر گذاشتند تا به روند درخشان هفته های اخیر ادامه دهند. نراتزوری با این سه امتیاز صدرنشینی خود تا پایان هفته هجدهم را قطعی کرد. درخشش مجدد چالهان اوعلو در خط هافبک و گلزنی دوباره سانچز و مارتینز اتفاق جالب توجه این دیدار برای افعی ها بود. اینتری ها همچنین روند عالی تدافعی تیم را تداوم بخشیدند تا هندانوویچ به هشتمین کلین شیت اش در این فصل سری آ دست یابد.

سالرنیتانا 0-1 اینتر؛ ایوان پریشیچ: اینتر از سمت راست زمین صاحب کرنر شد و ارسال کرنر چالهان اوعلو به روی دروازه، با ضربه سر عالی پریشیچ وارد دروازه حریف شد.

سالرنیتانا 0-2 اینتر؛ دنزل دومفریز: کار ترکیبی اینتری ها پشت محوطه جریمه به ژکو رسید و او با یک پاس در عرض دومفریز را صاحب موقعیتی عالی کرد تا بازیکن هلندی دروازه را باز کند. ضربه دومفریز پس از برخورد به تیرک افقی، پشت خط دروازه فرود آمد و از دروازه خارج شد تا گل لاین تکنولوژی آن را تایید کند.

سالرنیتانا 0-3 اینتر؛ الکسیس سانچز: باز هم کار تیمی زیبا از شاگردان اینزاگی. همکاری ژکو، هاکان و سانچز منجر به تک به تک شدن مهاجم شیلیایی با دروازه بان و گلزنی او شد.

سالرنیتانا 0-4 اینتر؛ لائوتارو مارتینز: پاس های متوالی بازیکنان اینتر در نهایت باعث ورود توپ به محوطه جریمه حریف شد، در اثر کنش دفاعی ناقص مدافع سالرنیتانا توپ در مقابل مارتینز قرار گرفت تا او با ضربه اش گل چهارم را به ثمر برساند.

سالرنیتانا 0-5 اینتر؛ روبرتو گالیاردینی: پاس در عمق آرتورو ویدال در میانه راه با تکل مدافع حریف قطع شد، اما این قطع ارتباط باعث قرار گرفتن توپ در مقابل گالیاردینی شد تا او با یک ضربه بغل پا، فیوریلو را برای پنجمین بار تسلیم کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.