دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

امید عالیشاه: فضای مجازی پدر فوتبال ایران را درآورده است

امید عالیشاه: فضای مجازی پدر فوتبال ایران را درآورده است

امید عالیشاه کوین دیبروینه را بهترین پاسور حال حاضر فوتبال می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبر ورزشی ، مصاحبه امید عالیشاه را می خوانید:
چه شد که پس از پایان بازی با پیکان آن انتقادات را انجام دادی. منظورت کدام هواداران پرسپولیس بود که شما را تحت فشار گذاشته اند؟
منظور من فضای مجازی بود. متأسفانه فضای مجازی پدر فوتبال ایران را درآورده است! من بازیکن پرسپولیس نمی دانم این پیج ها واقعا پرسپولیسی هستند یا دشمن پرسپولیس؟!
می گویند یک آدم زرنگی در یک شهرستاندو تا کانال و پیج زده است. یکی برای هواداران استقلال و دیگری برای هواداران پرسپولیس و در هریک از آنها به تیم دیگر فحاشی می کند؟
من نمی دانم ادمین این پیج و کانال ها چه کسی یا کسانی هستند اما همه را تحت فشار می گذارند. از بازیکن و مربی بگیرید تا مدیریت و این اصلا قشنگ نیست. با یک مساوی یا باخت علیه همه فحاشی می کنند و ... واقعا تأسف آور است.
شک نکنید همین طور است! هوادار پرسپولیس صبور و با معرفت است. هوادار پرسپولیس یار دوازدهم تیمش است و هوادار پرسپولیس همان تماشاگری است که پس از شکست تیم محبوبش در فینال لیگ قهرمانان آسیا مقابل کاشیما انتلرز ایستاده تیمش را تشویق می کند. من فکر می کنم این پیج و کانال ها بیشتر طرفدار تیم رقیب هستند تا پرسپولیس.
یکی از بازیکنانی هم که خیلی این مدت تحت فشار قرار گرفته حامد لک بوده که یک استوری هم در این رابطه منتشر کرد و...
فقط می توان تأسف خورد که چرا باید به یک بازیکن زحمتکش پرسپولیس حمله کرد. این بچه ها پشت سرهم در لیگ برتر قهرمان شده و در همین سال ها دو بار به فینال آسیا رسیده اند. لیاقت آنها بیشتر از این حرف هاست.
گفتی قهرمان لیگ الان یا نیم فصل مشخص نمی شود و آخر فصل معلوم خواهد شد. منظورت چه بود؟
می دانم خیلی ها دوست دارند با یک تساوی، پرسپولیس را زیر سوال برده یا بحران زده جلوه دهند درحالی که این طور نیست. ما قهرمان لیگ برتر هستیم و این فصل هم در کورس مدعیان قرار داریم. با این حال تلاش هایی پشت پرده صورت می گیرد تا فضایی درست کنند که پرسپولیس مشکل دارد و فلان و بهمان درحالی که تازه ۱۰ هفته از لیگ گذشته است. قهرمان لیگ یا از دست رفتن شانس قهرمانی در ۱۰ هفته مشخص نمی شود.
بازی با پیکان چرا کمی سخت شد؟
پاس گل دادن برای یک هافبک خیلی دلچسب و خوشآیند است. من خودم همیشه موقعیت های ۶۰ به ۴۰ را هم به همبازی ام پاس می دهمتا گل بزند. خوشبختانه در فوتبال امروز پاس گل هم دیده می شود و خوشحالم وقتی می بینم همبازی ام روی پاس من گل زده است.
عیسی آل کثیر هم پس از گلزنی از تو تشکر کرد؟
زحمت اصلی را خودش کشید که خیلی خوب توپ را قطع کرد و این گل مبارکش باشد.
به نظرت بهترین پاسور فوتبال دنیا کیست؟
پرسپولیس تیمی است که در هر رقابتی برای جام گرفتن پا می گذارد و ما می خواهیم این بار قهرمان جام حذفی شویم و با این نیت مسابقات را آغاز می کنیم. البته برای تیم خوب ویتسا توربین احترام قائل بوده و هیچ تیمی را دست کم نخواهیم گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.