دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

سیدعباسی: جام حذفی هندوانه سربسته است

سیدعباسی: جام حذفی هندوانه سربسته است

داوود سیدعباسی، سرمربی تیم فوتبال پدیده در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال ملاثانی در جام حذفی حضور یافت.

به گزارش ایران ورزشی، سیدعباسی در ابتدا اظهار کرد:

بازی سختی در پیش داریم؛ هندوانه دربسته است. در مراحل نخست شناخت کافی از رقبا نداریم و فکر می کنم و بازی سختی در پیش داشته باشیم. امیدوارم با آمادگی که بازیکنانم دارند، از این مرحله به سلامت عبور کنیم.
وی در خصوص سمتش در پدیده گفت:

سرمربی این تیم هستم و طی صحبتی که با مدیران تیم داشتم قرار شد سرمربی بمانم. البته قبلا هم توضیح داده‌ام، قرار است یک مربی خارجی اضافه کنیم. گزینه اول و آخر من کوزین بود، ۲، ۳ بار با او صحبت کردم. از دفعه قبلی که در شهرخودرو کار کردیم، با او احساس قرابت و راحتی دارم و قرار بود او تشریف بیاورد و اگر نیاید مربی ایرانی به کادرم اضافه می‌شود. به همراه همکارانم اختیار تام دارم، مسئولیت فنی به عهده من است.

وی بیان کرد:

هر کمکی از دستم برآید برای کمک به این تیم انجام می دهم. دو فصل برای ابومسلم بازی کردم، یک فصل مربی این تیم بودم و فصل قبل هم معاون اجرایی این تیم بودم. به واسطه دوستی نزدیکی که با رحمتی، بادامکی، نوازی و سامره داشتم، از احوالات شهرخودرو با خبر بودم. حتی این تیم وقتی به تهران آمد، سر تمرین شهرخودرو رفتم اما امسال تا شب بازی با شهرخودرو اصلا ارتباطی با این تیم نداشتم. حتی یک بازی این تیم را هم ندیده بودم. طی صحبتی که با حمیداوی داشتم، ابتدا سعی کردم وی را متقاعد کنم راه حل بهتری فراهم شود. بعد از آن در خصوص کوزین صحبت کردیم و تا این لحظه به واسطه مشکلات و کارهایی که در ایتالیا دارد، فعلا همکاری میسر نشده است‌.
سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص بدهی این باشگاه به کوزین و خلف وعده در خصوص پرداخت طلب وی نیز افزود:

در این حیطه من وارد نمی‌شوم. قبول دارم که مشکلاتی بین طرفین وجود دارد اما امیدوارم حل شود و بتوانیم از دانش کوزین استفاده کنیم‌. این پول حق کوزین است و قطعا پرداخت می‌شود.
وی در خصوص شائبه دخالت مالک باشگاه در چینش بازیکنان و تعویض‌های این تیم در دیدار برابر صنعت نفت در لیگ برتر هم گفت:

قطعا صفر تا ۱۰۰ مسائل فنی برعهده من و همکارانم است. دوستی چندین ساله با حمیداوی دارم اما این مساله باعث نمی‌شود که بخواهیم در حیطه یکدیگر وارد شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.