دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

آنچلوتی: مقابل کادیز سزاوار کسب سه امتیاز بودیم اما به دست نیامد

آنچلوتی: مقابل کادیز سزاوار کسب سه امتیاز بودیم اما به دست نیامد

رئال مادرید در هفته هجدهم لالیگا میزبان کادیز بود و در پایان مسابقه به تساوی بدون گل دست یافت.

به گزارش ایران ورزشی؛ کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید پس از این دیدار در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد تا در خصوص شرایط این مسابقه صحبت کند:

نمی توانستم از بازیکنان چیز بیشتری بخواهم. آن ها هر چه که در توان داشتند ارائه کردند. از بازی امروز خوشحالم و معتقدم که عملکرد خوبی داشتیم. اما در نهایت توپ وارد دروازه نشد. در حاضر چیزی مشخص نشده چون رقابت در لیگ طولانی است و ادامه خواهد داشت. امشب سزاوار کسب سه امتیاز بودیم اما به دست نیامد، در حالی که در برخی از بازی ها لایق سه امتیاز نبودیم اما به دستش آوردیم.
متاسفانه به نظر می رسد که برای بازی بعدی در روز چهارشنبه هیچ کدام از بازیکنان غایب شانس بازگشت به ترکیب را نخواهند داشت. باید آرام باشیم و خودمان را دیدار بعد آماده کنیم، مسابقه سختی خواهد بود.
کاسمیرو با دریافت پنجمین کارت زرد فصلش در دیدار امشب، از حضور در بازی بعدی محروم شد:

کاماوینگا می تواند در بازی چهارشنبه مقابل اتلتیک بیلبائو به جای کاسمیرو بازی کند. در حاضر تمام گزینه های بازی در پست وینگر راست را از دست داده ایم و من باید به دقت روی انتخاب بازیکن آن پست برای بازی چهارشنبه فکر کنم.
ادن [هازارد] امشب به خوبی بازی کرد، به خصوص در نیمه دوم. او به شکل مناسبی با هم تیمی هایش همکاری می کرد. هازارد می تواند در نیمه دوم فصل تبدیل به یک سلاح بیشتر برای ما شود.
لوکا مودریچ به دلیل مثبت شدن تست اول کوویدش در دیدار امشب غایب بود:

لوکا مودریچ بازیکن بسیار مهمی برای ما است. او در بازی های قبلی خیلی خوب کار کرد. در طول این هفته شرایطی غیر معمول داشتیم. با این حال اعضای تیم تمام توانشان را گذاشتند. اما باید از خودمان مراقبت کنیم چون سلامتی مهم ترین چیز است. باید در کنار هم دیگر با این ویروس بجنگیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.