شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱

لئوناردو: ام باپه بهترین بازیکن جهان است؛ با زیدان تماس نگرفته ایم

لئوناردو: ام باپه بهترین بازیکن جهان است؛ با زیدان تماس نگرفته ایم

لئوناردو وجود هر گونه مذاکره میان پاری سن ژرمن و زین الدین زیدان را تکذیب کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Europe 1، چند هفته قبل، مائوریسیو پوچتینو به صورت جدی به منچستریونایتد لینک شده بود و به طبع آن، گزینه های جانشینی وی در پاری سن ژرمن نیز در رسانه ها مطرح شدند. یکی از آنها زیدان بود. لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن اما وجود هر گونه مذاکره میان سرمربی فرانسوی و باشگاه پاریسی را رد کرد. مهم ترین قسمت های مصاحبه لئوناردو را در زیر می خوانید.

سرخیو راموس
انتظارش را نداشتیم که 5 ماه بدون سرخیو راموس سر کنیم. در جریان مصدومیتش بودیم اما با این وجود باز هم غافلگیر شدیم. آن اوضاع برای خود سرخیو هم سخت بود اما حالا در مسیر کاملا درستی قرار دارد.
زیدان در پاری سن ژرمن
ما هرگز با زیدان یا هیچ سرمربی دیگری تماس نگرفتیم. زمانی که با توخل قطع همکاری کرده بودیم هم به غیر از پوچتینو با هیچ شخص دیگری مذاکره نکردیم. هیچ وقت با زیدان تماس نگرفتیم.
ام باپه
ما همواره مشغول مذاکره با ام باپه بوده ایم. آیا ممکن است او بدون اطلاع از آینده اش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال مادرید قرار بگیرد؟ هر چیزی امکان پذیر است؛ ما از زمان بندی این قضیه مطلع نیستیم. به نظرم هنوز احتمالاتی (در مورد ماندن ام باپه در پاریس) وجود دارد. ام باپه بهترین بازیکن جهان است، ممکن است فکر کنید به خاطر نگه داشتن او این حرف را می زنم اما نه این گونه نیست؛ کاملا حقیقت دارد. می خواهیم تا جایی که ممکن است با او همکاری داشته باشیم.

مسی
ما ظرف سه روز کار انتقال مسی را نهایی کردیم. او فکر می کرد که قرار است در بارسلونا بماند و پس از سه روز، او را به پاریس آوردیم. عملکرد او؟ اگر مسی را زیر سوال می برید، به خاطر این است که هیچ چیزی از فوتبال را درک نکرده اید. اگر به آمار نگاهی بیاندازید، متوجه می شوید که او طی 6 ماه ابتدایی فوق العاده کار کرده است. او و ام باپه عملا روی تمام گل های تیم تاثیر داشته اند. لئو یک مهره بسیار تعیین کننده محسوب می شود. چه کسی گفته که او مجبور است در هر بازی 12 کیلومتر دوندگی داشته باشد؟ مسی طی 20 سال در یک سبک و یک باشگاه بازی کرد. وقتی بازیکنان متفاوتی کنارش وجود دارند، شرایط تغییر می کند. لئو یک نابغه است و توانایی تطبیق دادن خودش با شرایط را دارد. دیگر نوابغی که در تیم داریم هم با او هماهنگ خواهند شد.
انتقادات زلاتان
انتقادات زلاتان؟ قرار نیست من به زلاتان پاسخی بدهم. سکوت بهترین پاسخ است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.