دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

پرسپولیس 4 - ویستا توربین 0|پره های توربین پرسپولیس در یک نیمه ویستا را محو کرد

پرسپولیس 4 - ویستا توربین 0|پره های توربین پرسپولیس در یک نیمه ویستا را محو کرد

پرسپولیس و ویستاتوربین از ساعت 17:30 به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با برتری 4 گله شاگردان گل محمدی پایان یافت.

ایران ورزشی - در چارچوب رقابت های جام حذفی فوتبال ایران پرسپولیس و ویستاتوربین با هم دیدار کردند و در پایان تیم پرسپولیس توانست با 4 گل پیروز شود. در نیمه اول بازی عملکرد ضعیف دو تیم را شاهد بودیم و سرخپوشان در امر گلزنی ناموفق بودند اما عملکرد خوب آنها در نیمه دوم باعث شد تا به راحتی به دور بعد مسابقات راه پیدا کنند. محمد شریفی، سیامک نعمتی، عیسی آل کثیر و علی شجاعی گلزنان تیم پرسپولیس در این مسابقه بودند.

90+3: گل برای پرسپولیس توسط علی شجاعی. روی برگشت توپ توسط مدافعان ویستاتوربین، پشت محوطه توپ به علی شجاعی رسید و این بازیکن با شوت تماشایی خود دروازه حریف را برای چهارمین بار باز کرد. (پرسپولیس 4-0 ویستاتوربین)

80: گل برای پرسپولیس توسط آل کثیر. روی حرکت از راست سرخپوشان توپ به سرلک رسید و با خروج بد دروازه بان این بازیکن به توپ ضربه زد و در حالی که توپ در آستانه ورود به دروازه بود، عیسی آل کثیر با شوت خود کار را تمام کرد. (پرسپولیس 3-0 ویستاتوربین)

65: گل برای پرسپولیس توسط سیامک نعمتی. حرکت تند و تیز آل کثیر از چپ با پاس کات بک او همراه شد و توپ به سیامک نعمتی رسید و این بازیکن با ضربه دقیق خود دروازه ویستاتوربین را برای دومین بار باز کرد (پرسپولیس 2-0 ویستا توربین)

63: گل برای پرسپولیس توسط محمد شریفی. روی ارسال از چپ پهلوان توپ به شریفی رسید و این بازیکن با ضربه سر خود دروازه ویستاتوربین را باز کرد (پرسپولیس 1-0 ویستاتوربین)

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.