دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

گاسپرینی: هیچوقت فرصت واقعی برای هدایت یوونتوس نداشتم؛ فکر می کردم اینتر در نبود لوکاکو به مشکل بخورد

گاسپرینی: هیچوقت فرصت واقعی برای هدایت یوونتوس نداشتم؛ فکر می کردم اینتر در نبود لوکاکو به مشکل بخورد

جانپیرو گاسپرینی معتقد است اگر چه اینتر تیم خوبی است اما ناپولی بیش از هر تیم دیگری در مسابقات امسال او را تحت تاثیر قرار داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، جانپیرو گاسپرینی، سرمربی باشگاه آتالانتا مهمان برنامه کالچو کلاب اسکای بود و در این برنامه راجع به مسائل مختلفی صحبت کرد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

متحول کردن آتالانتا
مثل سایر تیم ها ما هم باشگاهی سازمان یافته هستیم. با بازیکنانی که داریم می توانیم حمله کنیم. گاهی اوقات گلزنی می کنیم اما سازمان یافته بودن و بازیکنان خوبی که داریم به ما اجازه می دهند گل های زیادی بزنیم.
الهام گرفتن از آژاکس
کشور هلند و باشگاه آژاکس قطعا به نگرش من به فوتبال تاثیر داشتند. در مقطعی خاص نیاز به اضافه کردن هیچ چیز دیگری نیست.بازیکنان چندین سال در کنار هم بازی کرده اند و همین باعث می شود همه چیز آسان تر شود و هر کاری انجام دهند. لازم نیست من راه حلی ارائه دهم در جریان بازی و با نگاه کردن به بازی شاگردانم راه حل را پیدا می کنم.
حذف از لیگ قهرمانان
واقعا بابت حذف از لیگ قهرمانان متاسف هستم. سبک فوتبالی که در خارج از ایتالیا انجام می شود با داخل این کشور فرق دارد. باید بگویم این فصل خیلی نزدیک به صعود بودیم. شانس صعود در دست ما بود. احتمالا می توانستیم در دو بازی نتایج بهتری بگیریم. وقتی می دانید باید برنده شوید و این اتفاق نمی افتد خیلی سخت است.

ناپولی
  تیم های صدرنشین همگی قدرتمند هستند ولی ناپولی مرا اندکی بیشتر تحت تاثیر قرار داد. آنها قوی هستند و وقتی مقابل آنها قرار گرفتیم چند غایب داشتند. فکر می کنم تیم آنها خیلی خوب است.
اینتر
قدرت اینتر از همه بیشتر است. فکر می کردم غیبت لوکاکو برای این تیم تعیین کننده باشد. اینزاگی توانست این تیم را به خوبی هدایت کند و می توان نتیجه تلاش های او را دید.
یووه
یوونتوس مانند یک مدرسه فوق العاده برای من بود. چیزهایی که در یوونتوس یاد گرفتم خیلی مهم بود. هیچوقت فرصتی واقعی برای هدایت تیم اصلی این باشگاه نداشتم. فکر می کنم یووه در نیم فصل دوم متحول شود و در سطح متفاوتی ظاهر خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.