شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

استفان دی فرای: کونته مثل موندریان است و اینزاگی مثل ون گوگ

استفان دی فرای: کونته مثل موندریان است و اینزاگی مثل ون گوگ

استفان دی فرای، مدافع 29 ساله اینتر و تیم ملی هلند که سال‌ها در لاتزیو زیر نظر سیمونه اینزاگی کار کرد، دوباره با هدایت او مشغول به بازی است.

ایران ورزشی - استفان دی فرای در یک مصاحبه جالب با DAZN از فعالیت‌هایش در زمینه هنر گفت و آنتونیو کونته و سیمونه اینزاگی را به شکلی هنری مقایسه کرد:

فعالیت در موسیقی را از زمان قرنطینه و شیوع کرونا آغاز کردم زیرا مدت‌هاست که پیانو را دوست دارم و خودآموز نواختن را یاد گرفتم. با موسیقی راک بزرگ شدم اما برادرم مرا با موسیقی راک آشنا کرد. من در روستایی کوچک با 5 هزار نفر جمعیت بزرگ شدم؛ جایی که همه‌مان با دوچرخه رفت و آمد می‌کردیم. وقتی اولین بازی‌ام را برای فاینورد انجام دادم، 17 سالم بود و با دوچرخه به استادیوم رفتم؛ هواداران تصور نمی‌کردند من قرار است بازی کنم. نیمه‌نهایی یورو 2000 میان ایتالیا و هلند که به ضربات پنالتی رفت را خوب به خاطر دارم؛ آن زمان هشت سالم بود. ما در خانه بودیم، هلند دو پنالتی را از دست داد و دیگر نتوانستم بازی را تماشا کنم. سپس رفتم تا در حیاط بازی کنم.
مدافع تیم ملی هلند، قیاس جالبی درباره سرمربی سابق و کنونی اینتر انجام داد:


سیستم 2-5-3 آنتونیو کونته را می‌توانم با یک نقاشی از پیت موندریان مقایسه کنم؛ هر دوی آن‌ها خیلی با اشکال هندسی کار کرده‌اند و سیمونه اینزاگی هم شبیه ونسان ون گوگ است چون اینزاگی همانند ون گوگ روی تصوراتش تکیه زیادی دارد. هر دو سرمربی بسیار خوب هستند. اینزاگی در لاتزیو خیلی خوب کار کرد و پیشرفت زیادی داشته است. کونته هم همیشه هرجا که بوده، قهرمان شده و توانست پس از سال‌ها اینتر را به قهرمانی برساند. پادشاه اینتر؟ در حال حاضر انتخابم یا کاپیتان هندانوویچ است و یا اینزاگی.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.