شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

دیوید بتونی: از آینده زیدان اطلاعی ندارم؛ رئال مادرید قهرمان لالیگا خواهد شد

دیوید بتونی: از آینده زیدان اطلاعی ندارم؛ رئال مادرید قهرمان لالیگا خواهد شد

بتونی با اطمینان بالایی از قهرمانی لوس بلانکوس در لالیگا صحبت می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، در حالی که برخی زیدان را به پاری سن ژرمن و عده دیگری او را به تیم ملی فرانسه لینک می کنند، بتونی در خصوص آینده این سرمربی موفق گفته است:

نمی دانم. حقیقتا در مورد مقصد بعدی اش با او صحبت نکرده ام. او گفت که می خواهد یک سال را صرف مطالعه و یادگیری کند. من شناخت خوبی از زیزو دارم و می دانم که چنین تفکراتی ندارد. می دانم الان کنار خانواده اش است و وقتی آماده باشد، به پیشنهادها گوش می دهد. ما باید ببینیم چه تیمی دنبال همکاری با او است. به نظرم هیچ دری را به روی خودش نمی بندد و تصمیم گیری در مورد این که آیا آن باشگاه مناسبش است، به خودش بر می گردد. عوامل متعددی در این راستا تاثیر گذار هستند و اگر همچنان قصد مربیگری داشته باشد، در پایان فصل خواهیم دید که کجا می رود

همه این ها در حالی است که به تازگی لئوناردو (مدیر ورزشی پاری سن ژرمن) مذاکره کردن با زیدان را تکذیب کرده بود. جدای از این ها، بتونی در مورد سرنوشت رئال مادرید در این فصل هم صحبت کرده است.

به نظرم رئال مادرید قهرمان لالیگا خواهد شد و ما می دانیم آن ها همیشه در لیگ قهرمانان اروپا بر سر قهرمانی می جنگند. آن ها فرم خوبی دارند و بازیکنان تیم هم از جمله کورتوآ، مودریچ، کروس، بنزما و وینیسیوس آماده هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.