شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

بارسلونا در تلاش برای تمدید قرارداد رونالد آرائوخو

بارسلونا در تلاش برای تمدید قرارداد رونالد آرائوخو

بارسلونا باید چند بازیکن جذب کند و قرارداد چند بازیکن دیگر را هم تمدید کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فابریتزیو رومانو در پادکست Here we go، بارسلونا با توجه به نقاط ضعفی که در ترکیبش دارد، باید در بازار نقل و انتقالاتی دست به کار شود و در این میان البته، قرارداد چند بازیکن نیز باید تمدید شود.

ارلینگ هالند
هدف یا رویای بزرگ. ارلینگ هالند به تیم های زیادی لینک شده که بارسلونا هم یکی از آنها است. بارسلونا در کورس جذب هالند حضور دارد اما هنوز هیچ تصمیم قطعی اتخاد نشده است. بارسا اگر بخواهد شانسی برای جذب او داشته باشد؛ باید پیش از هر چیزی بند فسخ 80 میلیون یورویی او که در تابستان فعال می شود را بپردازد؛ راضی کردن شخص بازیکن و مینو رایولا داستان دیگری دارد.

گاوی
ستاره نوجوان و ملی پوش بارسلونا از اولویت های اصلی سران باشگاه برای تمدید قرارداد است. بند فسخ موجود در قرارداد کنونی گاوی 50 میلیون یورو است و اعتبار این قرارداد تا تابستان 2023 است. بارسلونا می خواهد قرارداد او را به مدت 5 سال تمدید کند.

رونالد آرائوخو
مدافع اروگوئه ای بارسلونا مدتی است که مورد توجه تیم های لیگ برتر انگلیس قرار دارد. قرارداد آرائوخو تا سال 2023 با کاتالان ها اعتبار دارد و مذاکرات میان بازیکن و باشگاه برای تمدید آغاز شده است. این مذاکرات اما هنوز وارد فاز پایانی نشده اند.

فران تورس
اولویت اصلی بارسلونا در ژانویه. مهاجم اسپانیایی منچسترسیتی می خواهد به بارسلونا ملحق شود و با این باشگاه به توافق شخصی نیز رسیده است. مشکل چیست؟ مذاکرات میان دو باشگاه. منچسترسیتی 60 میلیون یورو می خواهد اما پیشنهاد بارسلونا 50 میلیون یورو است. تورس اما به تصمیم منچسترسیتی احترام می گذارد اما قرار نیست برای نهایی شدن این انتقال، مشکلی برای تیمش ایجاد کند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.