چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

مارکوس رشفورد: باکسینگ دی و کریسمس، مهم‌ترین برهه زمانی فصل است

مارکوس رشفورد: باکسینگ دی و کریسمس، مهم‌ترین برهه زمانی فصل است

با شیوع ویروس کرونا در باشگاه منچستر یونایتد، بازی های این تیم مقابل بنتفورد و برایتون لغو شد. حال گویا این باشگاه در وضعیت سفید قرار دارد و یونایتد باید در بازی بعدی خود به مصاف نیوکاسل برود.

به گزارش ایران ورزشی، به نقل از سایت منچستر یونایتد، مارکوس رشفورد در مصاحبه ای درباره وضعیت موجود در اردوی یونایتد و برخی دیگر از موارد صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفت:

امروز بقیه بچه ها به تمرینات برگشتند، فقط چند نفر دیگر باقی مانده است که آن ها نیز به تیم اضافه می شوند. بنابراین در حال حاضر تقریبا تمام بازیکنان در تمرینات حضور دارند که این اتفاق مثبتی برای آغاز هفته بعدی است. همه بازیکنان با انگیزه هستند و جو مثبتی در تیم وجود دارد. وقتی آخرین بازی لغو شد، همه ما ناامید شده بودیم و در مورد آن نمی توانستیم کاری انجام دهیم. در حال حاضر نیز ما فقط باید روی بازی بعدی تمرکز کنیم و امیدوارم که این بازی مطابق برنامه برگزار شود.
در مورد باکسینگ دی:

  من از این موقعِ سال واقعا لذت می برم. فکر می‌کنم که گونه ای که فصل را شروع می کنید و نتایجی که در طول بازی های دوره کریسمس کسب می کنید، احتمالا مهم ترین برهه های زمانی فصل هستند. بنابراین اگر نتایج خوبی را در کریسمس کسب کنیم بعد از آن می توانیم روند مثبت خود را حفظ کرده و سپس وارد بخش پایانی از فصل شویم که شامل بازی های بزرگ و جام ها می شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.