یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

مدیر برنامه دیوید: لیگ برتر و لالیگا اولویت های جاناتان هستند

رئال مادرید علاقه مند به جذب جاناتان دیوید

رئال مادرید علاقه مند به جذب جاناتان دیوید

مدیر برنامه جاناتان دیوید جدایی موکلش از لیل در پایان فصل جاری را تایید کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، رئال مادرید به جذب جاناتان دیوید علاقه مند است. جاناتان دیوید در حال حاضر بهترین گلزن فصل 22-2021 لیگ فرانسه است و رئال مادرید او را به عنوان یکی از گزینه های تقویت خط حمله و ترکیب خود در نظر دارد. مدیر برنامه جاناتان دیوید اعلام کرده است که این آخرین فصل حضور این مهاجم در لیل است و او به دنبال جدایی و انتقال به تیمی دیگر است. از آن جایی که لیل به بازگشت ادن هازارد به تیم خود علاقه دارد، رئال مادرید می تواند از معاوضه بازیکن در این معامله استفاده کرده و بهره ببرد.

این مهاجم کانادایی که هم اکنون برترین گلزن لیگ فرانسه است، با زدن ۱۱ گل در ۱۸ بازی از لیگ یک فرانسه ستاره اصلی لیل بوده است. درخشش این بازیکن توجه چندین باشگاه بزرگ از جمله آرسنال را که آینده مبهمی را پیش روی پیر امریک اوبامیانگ و الکساندر لاکازت می بیند، جلب کرده است.

هدف ما این است که فصل را در لیل به پایان برسانیم ولی به دلایل مختلفی، این آخرین فصل حضورش در آنجا خواهد بود. به نظرم لیگ برتر گزینه خوبی برای او است. فکر می کنم جاناتان، اسپانیا را هم خیلی دوست دارد چون دوست دارد پا به توپ شود و بازیکنان تکنیکی زیادی در آنجا شاغل هستند. این دو لیگ اولویت هایش هستند اما هیچ گزینه ای را خط نمی زنیم.

گفتنی است دیوید فصل گذشته هم با به ثمر رساندن ۱۳ گل در ۳۷ بازی، به چهارمین قهرمانی تاریخ لیل در لیگ فرانسه کمک کرد. او تا سال ۲۰۲۵ با لیل قرارداد دارد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.