چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

محمد شریفی: کریم باقری و علی کریمی بازیکنان مورد علاقه ام هستند

محمد شریفی: کریم باقری و علی کریمی بازیکنان مورد علاقه ام هستند

محمد شریفی هافبک جوان پرسپولیس نخستین گلش با پیراهن این تیم را به پدر و مادرش تقدیم می‌ کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از هشهری، مصاحبه محمد شریفی را می خوانید:

از اینکه نخستین گل رسمی‌ات را به ثمر رساندی چه احساسی داری؟

قطعا از این موضوع خوشحالم و گلم را به پدر و مادرم تقدیم می‌کنم که در این چند سال خیلی زحمت کشیدند. امیدوارم این روند را در بازی‌های بعد هم ادامه دهم.
تو نسبت به گذشته حالا موقعیت خوبی در پرسپولیس پیدا کرده‌ای. قبول داری حفظ این موقعیت سخت است؟

بله، به‌خوبی می‌دانم که چه موقعیتی دارم و مهم این است که بتوانم آن را حفظ کنم. اگر بازیکنی در تیمی غیراز پرسپولیس بازی کند قطعا وضعیتش فرق می‌کند. بازیکن پرسپولیس ۵‌برابر بیشتر باید تلاش کند تا به هدف‌هایش برسد. من باید از اعتماد کادر فنی هم تشکر کنم و این موضوع هم تأثیرگذار است. از طرفی کمک بزرگ‌ترهای تیم هم می‌تواند بیشتر به من کمک کند. من جوان هستم و باید قدر این موقعیت را بدانم، استراحت و تغذیه هم بسیار مهم است و همیشه به‌خودم می‌گویم باید قدر این روزها را بدانم.
با وجود بازی در پست هافبک دفاعی، به‌نظر می‌رسد نفوذ و گل زدن را هم دوست داری؟

مسئله مهم این است که ابتدا وظایف خودم را در پستی که بازی می‌کنم انجام دهم و خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنم. در مواقع حمله یا روی ضربات ایستگاهی نیز دوست دارم شانس خودم را برای گل زدن امتحان کنم و دوست دارم دوباره برای پرسپولیس گل بزنم.
رقابت بین مدعیان قهرمانی نزدیک است. فکر می‌کنی پرسپولیس قهرمان شود؟

ما به موفقیت خودمان اطمینان داریم. ما گروهی هستیم که تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم تا به هدف‌هایمان برسیم و امیدوارم ششمین قهرمانی پیاپی را هم جشن بگیریم.
در این مدت که کمتر بازی می‌کردی آیا به این فکر افتادی که از پرسپولیس جدا شوی؟

من هیچ وقت به‌خودم انرژی منفی نمی‌دهم و همیشه دوست دارم برای رسیدن به هدف‌هایم بجنگم و تلاش کنم. صبر کردن و تلاش کردن می‌تواند هر چیز سختی را تغییر دهد.
در بین فوتبالیست‌های ایرانی و خارجی سبک بازی کدام بازیکن را می‌پسندی؟

در بین فوتبالیست‌های ایرانی کریم باقری و علی کریمی بازیکنان مورد علاقه من هستند. در بین خارجی‌ها هم فابرگاس و جرارد را دوست دارم.
در مورد بازی با ذوب‌آهن چه صحبتی داری؟

تمام هدف ما این است که روند خوب خودمان را ادامه دهیم. در این بازی هم میزبان هستیم و باید برنده از زمین بیرون بیاییم. در راه رسیدن به قهرمانی تمام امتیازها برای ما مهم هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.