جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

وزیر و رییس فدراسیون باید به دیدار شیخ سلمان بروند

داریوش مصطفوی: آقای رییسی، هر اتفاقی برای استقلال و پرسپولیس بیافتد، مسئولیتش با شماست!

داریوش مصطفوی: آقای رییسی، هر اتفاقی برای استقلال و پرسپولیس بیافتد، مسئولیتش با شماست!

داریوش مصطفوی، پس از برگزاری جلسه‌ در فدراسیون فوتبال پیرامون نامه AFC برای استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان، درباره این موضوع که قبلا گفته بود AFC با ایران راه می‌آید، توضیحاتی داد.

به گزارش ایران ورزشی، وی در ابتدا اظهار کرد:

من پای آن حرفم ایستاده‌ام. استیناف یک مهلت سه ماهه به باشگاه‌ها داد ولی AFC قبل از آن مهلت نامه‌ای نوشت که 14 ملزومات اجباری دارد. از تیرک دروازه فوتبال مملکت هم ایراد گرفتند. من حس خودم را گفته بودم. ما هنوز کاری با AFC نکرده‌ایم.


او در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال به آن‌ها گزارش داده است، گفت:

والله قسم می‌خورم. دیگر شرایط سنی من طوری نیست که بخواهم دروغ بگویم. فدراسیون فوتبال بیشترین همکاری را با کمیته‌های استیناف، بدوی و استقلال و پرسپولیس کرده است. آقای عزیزی خادم در جلسه اعلام کرد که حاضر است هر نامه سفیدی را برای استقلال و پرسپولیس امضا کند. قرار است وقتی بگیرند که ممکن است قبل از روز دوشنبه باشد که اعضای کمیته‌ها به مالزی بروند و با AFC گفت‌وگو کنند.
رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای ادامه داد:

این موضوع دو راه دارد. یکی این که خودمان در داخل مملکت موضوع را حل کنیم. آجورلو و صدری استادان من هستند و قرار شد با وکلای حقوقی‌شان مشورت کنند و جواب نامه AFC را بدهند و از آن طرف، عزیزی خادم با وزیر ملاقاتی با شیخ سلمان داشته باشند. این کار چند مرحله داشته است و در آخر هم می‌تواند به CAS برود. چیزی حدود 52 جلسه برای این کار برگزار شده است. ضمن این که آجورلو و صدری تازه آمده‌اند. 300 میلیارد بدهی مالیاتی برای استقلال و پرسپولیس که این اواخر به وجود نیامده است.
مصطفوی در پایان بیان کرد:

من یادم است از دوره‌ی آقای خاتمی داد می‌زنیم و تا دوره آقای رییسی ادامه پیدا کرده است. من به آقای رئیسی هم می‌گویم که اگر تکلیف استقلال و پرسپولیس را مشخص نکنید، اگر وضعیت مالیاتی آن‌ها را مشخص نکنید هر اتفاقی که برای استقلال و پرسپولیس بیفتد، بر عهده دولت است. AFC باشگاه‌های دولتی را نمی‌پذیرد. رئیس مجمع استقلال و پرسپولیس نمی‌تواند یک نفر و وزیر ورزش باشد. سالهاست AFC این موضوع را به ما نامه زده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.