دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

لوئیس فن خال: هلند شانس قهرمانی در جام جهانی را دارد

لوئیس فن خال: هلند شانس قهرمانی در جام جهانی را دارد

لوئیس فن خال معتقد است تیم ملی هلند تحت هدایت او توانایی قهرمانی در جام جهانی 2022 قطر را دارد.

به گزارش ایران ورزشی، حالا لوئیس فن خال پا را فراتر گذاشته و رویای قهرمانی در جام جهانی را در سر می پروراند. فن خال در مصاحبه با Algemeen Dagblad گفت:

اگر راه مرا دنبال کنیم، شانسش را داریم. گفتن این حرف مغرورانه محسوب می شود، اما به عنوان یک مربی این موضوع به 2 عامل مهم و اساسی مربوط می شود: توانایی رهبری و بینشی که نسبت به بازی و شخصیت بازیکنان دارید. به سختی می توانم بگویم این 2 عامل را ندارم، من هر 2 آن ها را دارم. باید کارنامه من را بررسی کنید. من در تمام باشگاه هایی که هدایت آن ها را بر عهده گرفتم، افتخاراتی را به دست آوردم. چرا با تیم ملی هلند این امکان وجود نداشته باشد؟ به این اعتقاد دارم.
لوئیس فن خال معتقد است که تیم حال حاضر هلند، قدرتمندتر از تیمی است که او در سال 2014 هدایتش را بر عهده داشت و آن را به مقام سومی جهان رساند، است. او گفت:

  در دفاع و هافبک انتخاب های بیشتر و قوی تری می توانم داشته باشم اما در خط حمله در آن زمان رابین فن پرسی و آرین روبن کیفیت فوق العاده ای داشتند. با این حال در سال 2022 ما با انتخاب روش و سبکی متفاوت، قدرتمندتر خواهیم شد. من آن را 1-3-4-3 یا 1-3-4-1-2 می نامم. نسبت به 1-4-3-3 که الان هستیم می توانید سوپرایز کننده باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.