یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

تیعات حرف‌های مورینیو

آشوب در تاتنهام؟

آشوب در تاتنهام؟

حرف‌های اخیر ژوزه مورینیو پس از باخت خانگی تاتنهام مقابل اورتون که در آن تعدادی از بازیکنانش را تنبل توصیف ظاهراً به آن برخورده است. به گزارش نشریه دیلی‌میل انگلیس، در حالی که برخی از بازیکنان تاتنهام انتقاد مورینیو را ابزاری برای تحریک تعصب و انگیزه آنها به جهت ارائه عملکردی بهتر در بازی‌های بعدی دانسته‌اند، برخی دیگر از آنها چنین برداشتی نداشته‌اند و از دست سرمربی پرتغالی‌شان دلخور شده‌اند. مورینیو هنوز هم از حمایت اکثریت اعضای تیمش برخوردار است اما سابقه اختلافاتی که او در تیم‌های قبلی خود با بازیکنانش داشته است، نشان می‌دهد که خیلی هم بعید نیست که این داستان در شمال لندن نیز تکرار شود.

یکی از بازیکنانی که به نظر می‌رسد از دست مورینیو به خاطر حرف‌های در پایان بازی مقابل اورتون راضی نیست، بن‌دیویس دفاع چپ تاتنهام بوده است. دیویس درباره اظهارات مورینیو طوری صحبت کرد که به نظر می‌رسید خیلی از او و حرف‌هایش راضی نیست. او گفت:« من فکر می‌کنم که همه بازیکنان ما سخت کار کردند. من به شخصه با تمام توانم بازی کردم. عملکرد ما آنقدرها بد نبود. به نظر من نمی‌توان آن را به کم‌کاری بازیکنان نسبت داد.»
اصلاح دقیقی که مورینیو در صحبت‌هایش پس از بازی به کار برد «فشار سست» بود و او قصد داشت بگوید که بعضی از بازیکنانش برای پرس کردن حریف به اندازه کافی روی آنها فشار نیاورند. او ممکن است بگوید که هدفش متهم کردن بازیکنانش به تنبلی نبوده است و در واقع قصد داشته یکی از نقص‌های تاکتیکی تیم را گوشزد کند اما آقای حاص خیلی خوب می‌داند که عاقبت استفاده کلمات و جملات نادرست در مصاحبه‌هایش بعد از بازی‌ها چیست.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.