چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

منچسترسیتی 6 - لسترسیتی 3|باکسینگ‌دی با گرد و خاک سیتیزن‌ها شروع شد

منچسترسیتی 6 - لسترسیتی 3|باکسینگ‌دی با گرد و خاک سیتیزن‌ها شروع شد

منچسترسیتی در دیداری پر گل و پر هیجان توانست قدرت نمایی کرده و لسترسیتی را شکست دهد.

ایران ورزشی - منچسترسیتی و لسترسیتی در چارچوب بازی های هفته نوزدهم فصل 22-2021 لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که در نهایت در دیداری زیبا و هیجان انگیز منچسترسیتی با نتیجه 6-3 پیروز شد. یوری تیلمانس در این دیدار دو بار مرتکب خطای پنالتی شد. منچسترسیتی قهرمان نیم فصل اول لیگ برتر انگلیس شد.

منچسترسیتی 1-0 لسترسیتی؛ کوین دی بروین 5': فرناندینیو با یک پاس چیپ فوق العاده، توپ را برای کوین دی بروین که در محوطه جریمه بود، فرستاد. دی بروین توپ را به زیبایی کنترل کرد و پس از کمی حرکت در عرض، با یک شوت پای چپ زیبا دروزاه لسترسیتی را باز کرد.

منچسترسیتی 2-0 لسترسیتی؛ ریاض محرز 14': در محوطه جریمه لسترسیتی خطای تیلمانس روی لاپورت اعلام شد. ریاض محرز پشت ضربه پنالتی ایستاد و با ضربه ای محکم و عالی توپ را در کنج دروازه قرار داد. اشمایکل در جهت توپ حرکت کرد اما موفق به گرفتن توپ نشد.

منچسترسیتی 3-0 لسترسیتی؛ ایلکای گوندوعان 21': پس از پاسکاری های متوالی بازیکنان منچسترسیتی، توپ در سمت راست به کانسلو رسید. این بازیکن توپ را با ارسالی زمینی به داخل محوطه فرستاد. اشمایکل اقدام به دفع توپ کرد اما دفع او ناقص بود و توپ جلوی پای گوندوعان افتاد. این هافبک آلمانی نیز قدر این فرصت را دانست و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

منچسترسیتی 4-0 لسترسیتی؛ رحیم استرلینگ 25': تیلمانس این بار روی رحیم استرلینگ مرتکب خطای پنالتی شد تا شب بدش را بدتر از قبل کرده باشد. خود استرلینگ پشت توپ ایستاد، درست در همان جهتی که ریاض محرز پنالتی اش را گل کرده بود، شوت زد و توپ را در کنج دروازه قرار داد. اشمایکل باز هم در جهت توپ پرید اما تلاش او نتیجه ای نداشت.

منچسترسیتی 4-1 لسترسیتی؛ جیمز مدیسون 55': در یک حمله سریع و در حالی که مدافعان منچسترسیتی جا مانده بودند، مدیسون و ایهه ناچو با یک دویی دقیق تا داخل محوطه جریمه پیش روی کردند. سپس توپ در محوطه به مدیسون رسید و این بازیکن از فرصت خود برای جبران یکی از گل های خورده استفاده کرد.

منچسترسیتی 4-2 لسترسیتی؛ آدمولا لوکمن 59': باز هم در حمله ای سریع از سوی لسترسیتی، توپ به ایهه ناچو رسید. او با پاسی در عمق و دقیق توپ را به لوکمن رساند. این بازیکن پس از ورود به محوطه و در موقعیتی تقریباً تک به تک، گل دوم لسترسیتی را به ثمر رساند.

منچسترسیتی 4-3 لسترسیتی؛ کلچی ایهه ناچو 65': مدیسون با شوتی فوق العاده از پشت محوطه جریمه اقدام به گلزنی کرد. ادرسون توپ را سیو کرد اما توپ به تیر برخورد کرد و سپس توپ برگشتی را ایهه ناچو به آسانی تبدیل به گل کرد.

منچسترسیتی 5-3 لسترسیتی؛ آیمریک لاپورت 69': ریاض محرز کرنر را بلند ارسال کرد و آیمریک لاپورت بالاتر از مدافع لسترسیتی، با ضربه سر دروازه این تیم را باز کرد.

منچسترسیتی 6-3 لسترسیتی؛ رحیم استرلینگ 87': باز هم از روی کرنر ارسالی منچسترسیتی به گل رسید. روبن دیاز روی کرنر ارسالی ضربه سر زد و توپ مقابل پای استرلینگ افتاد. این مهاجم انگلیسی نیز با فرصت طلبی ششمین گل منچسترسیتی را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.