چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

نوریچ 0 - آرسنال 5|آرسنال با آرتتا در هوای بهاری

نوریچ 0 - آرسنال 5|آرسنال با آرتتا در هوای بهاری

توپچی ها حاضر نیستند چهارمی را از دست بدهند

ایران ورزشی - در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، نوریچ سیتی در استادیوم کارو رود میزبان آرسنال بود که در انتها با نتیجه 3 بر 0 بازی را واگذار کرد. شاگردان میکل آرتتا نبض بازی را در دست داشتند و به خوبی دفاع می کردند و حمله های زهر داری را ترتیب می دادند. ساکا و اودگارد در ادامه فرم خوب خود به ترتیب با دادن 2 گل و 2 پاس گل شب درخشانی داشتند. حال آرسنال با این برد جایگاه خود را در جایگاه چهارم جدول محکم تر از گذشته کرد. از طرفی دیگر نوریچ تحت هدایت دین اسمیت با این باخت در شرایط بحرانی تری قرار گرفت. حال آن ها باید امیدوار باشند که دیگر تیم های انتهای جدولی موفق به کسب امتیاز نشوند.

نوریچ سیتی 0-1 آرسنال؛ ساکا (6): با توپ گیری تیرنی در میانه زمین و کار تیمی خوب آرسنال، ساکا از روی پاس گل اودگارد گل اول توپچی ها را به ثمر می رساند.

نوریچ سیتی 0-2 آرسنال؛ تیرنی (44): با پاس به موقع و به جای اودگارد، تیرنی به پشت مدافعان نوریچ نفوذ کرده و گل دوم آرسنال را در واپسین دقایق نیمه اول به ثمر می رساند.

نوریچ سیتی 0-3 آرسنال؛ ساکا (67): ساکا به زیبایی از پشت محوطه جریمه، توپ را به گوشه دروازه نوریچ می فرستد و در این بازی بریس می کند.

نوریچ سیتی 0-4 آرسنال؛ لاکازت (84): با خطای کاباک در محوطه جریمه پنالتی به سود آرسنال گرفته می شود، کاپیتان آرسنال پشت توپ قرار گرفته و گل چهارم توپچی ها را به ثمر می رساند.

نوریچ سیتی 0-5 آرسنال؛ اسمیت رو (1+90): اسمیت رو 8 دقیقه بعد از تعویض با مارتینلی، در واپسین دقایق گل پنجم آرسنال را به ثمر رساند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.