سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

بارسلونا به دنبال جایگزین کردن جوردی آلبا با خوزه گایا

دوشان ولاهوویچ، پلن ب بارسلونا در صورت ناکامی در جذب ارلینگ هالند

دوشان ولاهوویچ، پلن ب بارسلونا در صورت ناکامی در جذب ارلینگ هالند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

خوزه گایا، دفاع چپ اسپانیایی و 26 ساله والنسیا گزینه اصلی بارسلونا برای جانشینی جوردی آلبا است.

به گزارش طرفداری و به نقل از جرارد رومرو، لاپورتا دیوانه وار خواهان دیدن هالند در پیراهن بارسلوناست و می خواهد او رونالدینیوی پروژه جدیدش باشد. ارلینگ هالند برای مینو رایولا مشخص کرده که می خواهد در تیم آینده اش قهرمان و رهبر اصلی تیم باشد. با تمام این ها، جذب ارلینگ هالند کار آسانی نخواهد بود و در نتیجه بارسلونا گزینه دیگری را نیز در نظر گرفته است. بارسلونا گزارش های خوبی در مورد دوشان ولاهوویچ دریافت کرده و این مهاجم صرب گزینه ب بارسلونا در صورت عدم جذب ارلینگ هالند است.

در ادامه بارسلونا برنامه دارد در تابستان آینده جوردی آلبا را به فروش برساند و خوزه گایا را برای پر کردن جای او جذب کند. بارسلونا فکر می کند که انتقال خوزه گایا را می تواند با مبلغ 10 الی 15 میلیون یورو نهایی کند. اگر همه چیز طبق برنامه بارسلونا پیش نرود و آن ها برای جذب گایا در تابستان آینده با والنسیا به توافق نرسند، بارسلونا یک سال دیگر نیز جوردی آلبا را در تیم خود حفظ می کند و در تابستان 2023 خوزه گایا را به عنوان بازیکن آزاد جذب خواهد کرد.

همچنین بارسلونا به سرجی روبرتو اطلاع داده که این باشگاه هنوز هم خواهان تمدید قرارداد او تا تابستان 2024 است اما این تمدید قرارداد تحت شرایطی انجام خواهد شد. سرجی روبرتو که در تابستان 2022 بازیکن آزاد می شود، در صورتی که بخواهد در بارسلونا بماند و قراردادش را تمدید کند، باید با کاهش دستمزدش موافقت کند. در پیشنهاد جدید بارسلونا به سرجی روبرتو، دستمزد این بازیکن سه میلیون یورو یعنی یک سوم دستمزد فعلی اش خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.