پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

افزایش پیشنهاد تمدید قرارداد به بروزوویچ

افزایش پیشنهاد تمدید قرارداد به بروزوویچ
یاسین معصومی
یاسین معصومی

هندانوویچ به لاتزیو پیشنهاد شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، اینتر می خواهد تمام تلاش خود برای تمدید قرارداد مارسلو بروزوویچ را انجام دهد تا از جدایی رایگان او در انتهای فصل جلوگیری کند. مدیران اینتر اهمیتی که هافبک کروات در تیم تحت هدایت اینزاگی دارد را به اطلاع این بازیکن 29 ساله رسانده اند و می خواهند پیشنهاد جدیدشان را به خواسته 7 میلیون یورویی او نزدیک تر کنند. پیشنهاد قبلی که مورد موافقت بروزوویچ قرار نگرفت، دستمزد سالانه 5.5 میلیون یورویی به علاوه پاداش بود و قرار است پیشنهاد جدید نراتزوری به 6 میلیون یورو به علاوه پاداش که رقم توافق شده با لائوتارو مارتینز برای تمدید قرارداد بود افزایش یابد.

به مانند بروزوویچ، قرارداد ماتیاس وسینو نیز در انتهای فصل به اتمام می رسد اما اینتر تمایلی به تمدید قرارداد هافبک اروگوئه ای ندارد و امیدوار است از فروش او در ژانویه مبلغی را به دست آورد. با وجود علاقه ناپولی، وسینو می خواهد به لیگ دیگری برود و لسترسیتی وضعیت او را زیر نظر دارد اما علاقه باشگاه انگلیسی به مرحله ای جدی نرسیده است. استفانو سنسی نیز به مانند وسینو ممکن است اینتر را در ژانویه 2022 ترک کند. اینتر تصمیم گیری در مورد آینده را به این هافبک ایتالیایی واگذار کرده و بنابراین او باید انتخاب کند که بماند و یا اینکه برای بیشتر بازی کردن به صورت قرضی جدا شود

احتمال جدایی هندانوویچ
به گزارش دنیله لونگو و پاسکواله گوارو، مدیران اینتر به زودی با سمیر هندانوویچ که فقط تا پایان فصل قرارداد دارد، وارد مذاکره می شوند تا تمایل او برای تمدید قرارداد با کاهش دستمزد و نیمکت نشین شدن از فصل بعد (ذخیره اونانا) را بفهمند. احتمال اینکه هندانوویچ با این شرایط موافق نباشد و بخواهد در تابستان جدا شود جدی است. فالی رمضانی، مدیر برنامه هندانوویچ اخیرا نظر ایگلی تاره، مدیر ورزشی لاتزیو در مورد جذب رایگان گلر اسلونیایی را جویا شده است. تاره احتمال جذب او را رد نکرده اما تصمیم لاتزیو در این مورد در پایان فصل گرفته می شود زیرا در صورت کسب سهمیه اروپایی، قرارداد پپه رینا یک سال دیگر تمدید خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.