شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱

مدیرعامل باشگاه پیکان به حواشی مهدوی‌کیا واکنش نشان داد

مدیرعامل باشگاه پیکان به حواشی مهدوی‌کیا واکنش نشان داد

مدیرعامل باشگاه پیکان امیدوار است تیم ملی فوتبال بانوان بتواند در جام ملت‌های آسیا عملکرد خوبی داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان ظهر امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم اردوی تیم ملی  فوتبال بانوان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به نظرم این توجه می‌تواند انگیزه مضاعفی برای این بازیکنان ایجاد کند. امیدوارم تیم ملی بانوان ایران در جام ملت‌های آسیا هم بتواند عملکرد خوبی داشته باشد تا نظر بیشتری را به خودش جلب کند. باشگاه پیکان در سه رشته ورزشی والیبال، فوتبال ساحلی و فوتسال در حوزه بانوان فعالیت دارد و امیدوارم سال به سال تیم‌های بانوان‌مان بیشتر شود.

او ادامه داد: ما سعی کردیم یک مرکز ارتقا عملکرد در باشگاه پیکان ایجاد کنیم. من یک تجربه‌ای در مرکز تیم ملی و باشگاه‌های دیگر داشتم. سعی کردیم یک فضای خوبی را ایجاد کنیم.

محمدی درباره تقابل تیمش مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی گفت:‌ بازی‌های حذفی حساس هستند و یک بار تکرار می‌شوند. ما به این بازی به چشم یک فینال نگاه می‌کنیم. امیدوارم ضعیف خود را مقابل استقلال در لیگ جبران کنیم و مثل بازی مقابل سپاهان بتوانیم یک بازی خوب مقابل استقلال به نمایش بگذاریم و این بازی را ببریم.

مدیرعامل باشگاه پیکان درباره پرونده دو باشگاه پیکان و سایپا در دادگاه CAS خاطرنشان کرد:‌ ما یک جلسه در این رابطه به صورت ویدیو کنفرانس داشتیم. یک ایمیلی در این رابطه به ما ارسال شده است که قرار است رای این پرونده به تعویق بیفتد. ما دفاعیات خود را ارسال کردیم امیدوارم حق و عدالت در این پرونده مد نظر قرار بگیرد.

او درباره کسب مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه پیکان گفت: ما سال گذشته اقدام به کسب این مجوز کردیم اما اینقدر شاخص‌های مجوز حرفه‌ای زیاد بود که ترجیح دادیم فعلا دست نگه داریم و زیرساخت‌های موجود را تهیه کنیم. در حال حاضر خیلی از این شاخص‌ها مرتفع شده است و امیدوارم بتوانیم این مجوز حرفه‌ای را کسب کنیم.

محمدی درباره حاشیه‌های اخیر مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی امید، اظهار کرد:‌ مهدوی‌کیا در آوردگاه بزرگ قرن، کیفیت و تعهد خودش را نشان داده است. ما باید در قضاوت کردن این رخداد، همه جوانب را مد نظر قرار بدهیم. باید یک سری بررسی‌های قابل توجهی صورت بگیرد. باید با نخبه‌های خود برخورد بهتری داشته باشیم و این سرمایه‌ها آسان به دست نیامده‌اند که بخواهیم آسان هم از دست‌شان بدهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.