شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

فابیو کاناوارو: مجبور شدم پیشنهاد فیورنتینا را رد کنم؛ افت یوونتوس مرا متعجب نکرد

فابیو کاناوارو: مجبور شدم پیشنهاد فیورنتینا را رد کنم؛ افت یوونتوس مرا متعجب نکرد

مربی ایتالیایی می گوید به خاطر مخالفت باشگاه چینی مجبور شده پیشنهاد هدایت فیورنتینا را رد کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کوریره دلو اسپورت، فابیو کاناوارو این روزها بعد از سپری کردن دوران مربیگری در لیگ چین و حضور در تیم گوانگژو، به دنبال نشستن روی نیمکت یک تیم در سری آ است. او در گفتگویی با کوریره دلو اسپورت فاش کرده است که مجبور شده پیشنهاد مربیگری فیورنتینا را رد کند. کاناوارو در این باره گفت:

مجبور شدم به پیشنهاد فیورنتینا نه بگویم. آنها بازیکنان با کیفیت و مدیریتی جاه طلب داشتند ولی وقتی پیشنهادشان به دستم رسید، مدیریت گوانگژو اجازه جدایی به من نداد. حضور در تیم های ایتالیایی خیلی خوب است و مرا به وجد می آورد. وقتی به ایتالیا برگشتم گفتم که هیچوقت به خاطر مسائل خانوادگی به چین بر نمی گردم. اگر آنجا مانده بودم، مجبور می شدم سی روز در قرنطینه بمانم. می خواهم باز هم مربیگری کنم. پیشنهاداتی از آسیا دارم اما می خواهم خودم را در اروپا محک بزنم.

کاناوارو با تمجید از اسپالتی در مورد حضور این مربی در ناپولی گفت:

نتایج او را در رم هم دنبال می کردم. او خصوصیت هایی دارد که از نظر من بی نقص است. بازی های ناپولی را دیده ام. حتی وقتی تیمش شکست می خورد هم باز فوتبال خوبی انجام می دهد. اسپالتی در مقابل امپولی و اسپتزیا بدشانس بود. به نظرم او باید بیشتر به مرتنز بازی دهد و نباید زیلینسکی را از تیم بیرون بیاورد. متاسفانه این تیم مصدوم های زیادی داشته است.
مدافع سابق تیم ملی ایتالیا در مورد مدعیان قهرمانی این فصل سری آ نیز گفت:

افت یوونتوس مرا متعجب نکرد. به نظرم این اتفاق غیرقابل اجتناب بود. نباید فراموش کرد آنها رونالدو را از دست دادند. با وجود رونالدو، یوونتوس همیشه با نتیجه 1 بر صفر بازی را شروع می کرد. انتظار نداشتم میلان در این مقطع افت کند. اینتر تیمی کامل است و برای سیمونه اینزاگی خوشحال هستم. شک های زیادی در مورد او وجود داشت. هیچوقت او را مربی بزرگی نمی دانستند ولی او موفق شد. اینزاگی می داند چطور از بازیکنانش استفاده کند. اینتر در مقایسه با سال قبل آزادانه تر بازی می کند و می توان این را در زمین مسابقه دید.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.