دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

انگولو کانته: برای رسیدن به جایگاه کنونی بارها شکست خوردم

انگولو کانته: برای رسیدن به جایگاه کنونی بارها شکست خوردم

انگولو کانتهمی گوید سختی هایی که در سنین پایین تر متحمل شده، عامل فروتنی او است

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایندیپندنت، هافبک ۳۰ ساله چلسی در سالیان اخیر به شهرتی جهانی دست یافته است ولی می گوید این دستاوردها به آسانی کسب نشده اند.
قضیه صرفا متواضع ماندن نیست. برای رسیدن به اینجا، پیوستن به چلسی و راهیابی به تیم ملی فرانسه، مسیری طولانی و پر از موانع را پشت سر گذاشتم. در سنین پایین مرا در زمین تمرین نمی پذیرفتند و من بارها در تلاش هایم برای پیوستن به تیم های حرفه ای شکست خوردم. من واقعا بابت مسیری که پشت سر گذاشتم قدردان هستم. من در نهایت موفق شدم و حال باید از آن لذت برد. باید به یاد داشته باشم چه مسیر بلندی را طی کردم و از یکایک لحظات آن لذت ببرم و همچنین تا جای ممکن به پیشروی ادامه بدهم.
هافبک تیم ملی فرانسه در مورد اهداف گروهی هم گفت:
چیزی که به من در اینجا گفته اند این است که وقتی به چلسی می آیی، هدف اصلی تو کسب عناوین قهرمانی خواهد بود. در واقع ما این را از ابتدای فصل در نظر داریم. ما در طول فصل برای رسیدن به این هدف تلاش می کنیم و همین به ما انگیزه می دهد. هر بار که تمرین می کنیم یا در مسابقه به میدان می رویم، دنبال پیروزی هستیم. اگر اوضاع به خوبی سالیان اخیر باشد، برای من و همه هواداران چلسی خیلی خوب خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.