چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

حسن روشن: نمی‌دانم کجا در این فوتبال زحمت نکشیده‌ام که من را به ورزشگاه آزادی راه نمی‌دادند

حسن روشن: نمی‌دانم کجا در این فوتبال زحمت نکشیده‌ام که من را به ورزشگاه آزادی راه نمی‌دادند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال بیان کرد نمی‌دانم کجا در این فوتبال زحمت نکشیده‌ام که من را به ورزشگاه آزادی راه نمی‌دادند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از تسنیم،‌ حسن روشن، درباره حضورش در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار استقلال و فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:

گروهی نزد من آمدند و گفتند می‌خواهیم از زندگی شما مستند بسازیم. چند روزی در جاهای مختلف فیلمبرداری کردند. بعد از مدتی گفتند ادامه فیلمبرداری در ورزشگاه آزادی خواهد بود. به آنها گفتم نه به تمرین استقلال می‌روم نه برای دیدن بازی‌ها به ورزشگاه، ولی گفتند از تلویزیون نامه گرفته‌ایم که ساخت مستند را در ورزشگاه آزادی ادامه دهیم.

وی افزود:

به آنها گفتم ایرانی هستم و نیازی به نامه و مجوز گرفتن نیست. وقتی جلوی درِ اصلی ورزشگاه رسیدیم و من را معرفی کردند گفتند پیاده شوم و به تنهایی به سمت استادیوم بروم! پس از توضیح گروه مستند درباره اینکه مجوز دارند، اجازه دادند با ماشین به سمت ورزشگاه برویم. خان دوم سر یک پیچ بود که گفتند به چه علت دوربین به ورزشگاه آورده‌اید؟
روشن عنوان کرد:

سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال و مدیر رسانه‌ای تیم کمک کردند تا از این خان رد شویم. در خان بعدی، گفتند اصلاً اجازه نمی‌دهیم کسی وارد ورزشگاه شود. به آنها گفتم اینجا (ورزشگاه آزادی) خانه استیجاری ما است و چطور اجازه نمی‌دهید وارد شویم؟ 40 سال پیش در دبی بازی کردم و هنوز از فرودگاه دبی تا خود ورزشگاه با احترام با من برخورد می‌کنند. زمانی که بدانند در دبی هستم مرا پیدا می‌کنند و به ورزشگاه می‌برند. نمی‌دانم فرق ما با آنها چیست؟ هنوز مانده‌ام کجا زحمت نکشیده‌ام که امروز قدر ما را نمی‌دانند. در 30 سال گذشته دو بار به ورزشگاه آزادی رفته‌ام، یکبار برای تشییع جنازه مرحوم ناصر حجازی و یکبار هم برای بازی استقلال با فولاد خوزستان.
پیشکسوت استقلال ادامه داد:

وقتی وارد ورزشگاه شدیم گفتند مجیدی و بازیکنان استقلال می‌خواهند من را ببینند. در رختکن، مجیدی از تیم جوانش صحبت و گابریله پین، مربی ایتالیایی را با من آشنا کرد. مجیدی درباره بازیکنان خارجی هم حرف زد و گفت روز به روز بهتر می‌شوند. در آنجا، برادر خوبم بیژن طاهری را دیدم. خیلی از مشکلات استقلال با حضور او حل شده، چرا که فرد محجوب و خوبی است. به کادرفنی و بازیکنان گفتم کارتان سخت است، چرا که همه دنبال زدن شما هستند، ولی از چیزی نترسید. اگر انتقادپذیر باشید، به موفقیت می‌رسید.
«آرزو می‌کنم استقلال در این فصل قهرمان شود.» روشن با بیان این جمله خاطرنشان کرد:

کار استقلال از این به بعد سخت‌تر است، چرا که تیم‌ها به دنبال گرفتن یقه این تیم هستند. به بازیکنان گفتم اگر فعل خواستن را خوب صرف کنید، می‌توانید هر کاری انجام دهید. اگر به کسی بازی نرسید، اخم نکند. بهتر است همه با هم تلاش کنند تا هواداران استقلال پس از چند سال خوشحال شوند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.