شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

توماس توخل: تعویض های ما به خاطر سلامت بازیکنان است، نه مسائل تاکتیکی!

توماس توخل: تعویض های ما به خاطر سلامت بازیکنان است، نه مسائل تاکتیکی!

توماس توخل از تساوی ناامید کننده چلسی مقابل برایتون می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای اسپورتس، چلسی در دیداری که می توانست با پیروزی در آن از لغزش شب گذشته لیورپول بهره ببرد، در دقایق پایانی گل تساوی بخش را از برایتون دریافت کرد؛ این نتیجه با مصدومیتی که برای ریس جیمز پیش آمد تلخ تر هم شد. توماس توخل، سرمربی چلسی در مصاحبه پس از بازی گفت:

یک بازیکن دیگر به جمع مصدومانمان اضافه شد. مقابل تیمی بازی کردیم که هیچ بازیکن ملی پوشی ندارد و مشخص بود که این روند (بازی مقابل این دست از تیم ها) یک روز گریبان ما را می گیرد. کالوم هادسون اودوی را 90 دقیقه در زمین نگه داشتیم چون در پست های دیگری نیازمند تغییرات بودیم. باعث این تصمیم که بود؟ کسانی که ما را مجبور کردند بازی کنیم. ما دو بازی بیشتر در لیگ کاپ انجام می دهیم و مقابل تیم هایی بازی می کنیم که دیدار معوقه دارند. این نمی تواند راه درستی باشد.

نمی توانیم به اندازه لازم در زمین آن تغییراتی که می خواهیم را اعمال کنیم، قانون 5 تعویض برای همین شرایط پاندمی به وجود آمده، کل اروپا در تعطیلات زمستانی است، ما طی این مدت مشغول بازی هستیم و در این میان، فشار به بازیکنان وارد می شود. آنها همیشه ما را وادار می کنند که بازی کنیم، حتی وقتی که در تیم کرونایی داریم. یک مصدوم جدید داریم و روند این مصدومیت ها قطعا قطع نخواهد شد. کسانی که پشت میز می نشینند این تصمیمات را اتخاذ کرده اند. لوکاکو امروز عملکرد خیلی خوبی داشت، او هنوز کاملا آماده نیست، حتی با وجود خواسته خودش برای بازی کردن. همه ما تقریبا 10 روز به خاطر آنفولانزا روی تخت بودیم. او امروز روند بازی را تغییر داد و من تحت تاثیر عملکردش قرار گرفتم اما به شدت برای روملو نگرانم.
ما به سختی به کارمان ادامه می دهیم و به بازیکنان فشار می آوریم. من برای کاری که بازیکنان امروز انجام دادند، احترام زیادی قائل هستم. چهارشنبه هم قرار است دوباره با هم چنین بحثی داشته باشیم؛ کسی چیزی از ما نپرسیده است. در وضعیتی هستیم که تعویض هایمان را به خاطر مصدومیت و سلامت بازیکنان انجام می دهیم، نه مسائل تاکتیکی! فکر می کردیم هادسون اودوی می تواند دقایق بازی اش را با لوکاکو تقسیم کند اما کانته مصدوم است و سیلوا نیز همینطور هادسون اودوی امروز فوق العاده بود، یکی از بهترین بازی های او را شاهد بودیم. شک داشتیم که بتواند یک نیمه بازی کند اما او 90 دقیقه بازی کرد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.