جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

اللهیار صیادمنش: می خواهم در فنرباغچه خودم را نشان بدهم

اللهیار صیادمنش: می خواهم در فنرباغچه خودم را نشان بدهم

اللهیار صیادمنش امیدوار است با پیراهن فنرباحچه هم بدرخشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مهر، اللهیار صیادمنش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به مدت یک فصل و نیم و به صورت قرضی در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی کرد. قرارداد قرضی این مهاجم با زوریا به پایان رسید و صیادمنش دوباره بازیکن تیم فنرباحچه شد؛ تیمی که با آن تا سال ۲۰۲۴ قرارداد دارد.

باشگاه فنرباحچه این روزها درگیر مسئله انتخاب سرمربی است و تکلیف صیادمنش هنوز به صورت قطعی مشخص نیست. بعضی از رسانه‌ها احتمال داده‌اند این مهاجم ۲۰ ساله دوباره راهی تیم دیگری شود و در فنرباحچه ماندنی نباشد. با این حال ظاهراً فنرباحچه مبلغ ۲ میلیون یورو برای فروش صیادمنش تعیین کرده است.

از سوی دیگر خبرهایی از تلاش باشگاه زوریا برای مذاکره با فنرباحچه و خرید قطعی صیادمنش منتشر شده بود اما این مهاجم با یک پیام خداحافظی از زوریا، به این شایعات پایان داد.

صیادمنش در بخشی از پیام خود آورده بود: «زوریا همیشه در قلب من خواهد ماند. هرگز زمان‌ها و خاطرات باورنکردنی را که در تیم فراموش نمی‌کنم. در پایان می‌خواهم از همه هم تیمی‌هایم، مربیان و کارکنان که باعث شدند بازیکن و شخص بهتری باشم تشکر کنم. خداحافظ زوریا لوهانسک.»

با وجود تمام ابهامات اما به نظر می‌رسد صیادمنش در فنرباحچه ماندنی باشد و به کارش در این تیم ادامه بدهد.

اللهیار در این خصوص گفت:

تجربه مهمی به دست آوردم. حالا می‌خواهم خودم را در فنرباحچه نشان بدهم.
این نقل قول صیادمنش از سوی بعضی از خبرنگاران ترکیه از جمله «اکرم کنور» منعکس شده است.

همچنین «احمد سلیم کول» دیگر خبرنگار ورزشی ترکیه در گفتگو با برنامه «فوتبال پلاس» خبر داد که برنامه باشگاه فنرباحچه، تمدید قرارداد صیادمنش است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.