چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

حسن روشن: دیگر هرگز پایم را به ورزشگاه آزادی نخواهم گذاشت

حسن روشن: دیگر هرگز پایم را به ورزشگاه آزادی نخواهم گذاشت

پیشکسوت استقلال از رفتاری که با او شد دلخور است.

به گزارش ایران ورزشیو به نقل از خبر ورزشی، حسن روشن درخصوص ماجرایی که در ورزشگاه آزادی برای او رخ داد گفت:

می‌دانیم بابت ماجرای نشناختنتان در استادیوم آزادی هنوز ناراحت هستید. با توجه به برد شیرین استقلال درحضور شما باز هم برای تماشای بازی تیم محبوب خودتان به ورزشگاه می‌روید؟

نه؛ دیگر هرگز پایم را به استادیوم آزادی نخواهم گذاشت!
چرا؟

به هر حال این تصمیمی است که گرفتم. وقتی یکسری اتفاقات را دیدم این تصمیم را گرفتم. البته از پیروزی تیم استقلال خیلی خوشحال شدم. برد شیرین و مهمی‌بود اما استادیوم آزادی نه! دیگر نمی‌روم.
استقلال را در دیدار با فولاد خوزستان چطور دیدید؟

باید به فرهاد مجیدی تبریک گفت. او تیم خوبی ساخته است و معلوم است ساختار دارد. از لحاظ دفاعی بسیار منظم و خوب کار می‌کنند و روی حملات خود نیز برنامه دارند. البته مهم ترین اصل خوب دفاع کردن است و همه می‌دانیم تیمی‌که کم گل بخورد شانس بیشتری برای قهرمانی دارد.
این استقلال با تنها ۲ گل خورده در پایان هفته دوازدهم بهترین خط دفاع لیگ را تا به اینجا از آن خود کرده است. شما فکر می‌کنید عامل اصلی این موضوع چه باشد؟

گل نخوردن در فوتبال قطعا روی یک تاکتیک تیمی‌است. از دروازه بان بگیرید تا مهاجمی‌که پرس می‌کند در آن دخیل هستند اما تمرینات و تاکتیک فرهاد مجیدی و مربیان این تیم خیلی می‌تواند مؤثر باشد. دلیل صدرنشینی استقلال همین کم گل خوردن است.
در رختکن استقلال هم عکس جالبی با فرهاد مجیدی انداختید؟

ما همیشه رابطه خوبی داشته ایم. چه دورانی که فرهاد در امارات بازی می‌کرد و چه زمانی که به ایران برگشت. او فوتبالیست باهوش و گلزنی بود و حالا در عالم مربیگری هم می‌تواند بسیار موفق باشد.
فرهاد مجیدی هم شماره ۷ می‌پوشید که شما می‌پوشیدید؟ البته شما پیراهن شماره ۱۰ هم می‌پوشیدید؟

بله، شماره‌های ۱۰ و ۷ در استقلال مهم و خاطره انگیز هستند. فرهاد بازیکن مهم و یک ستاره در استقلال بود. برای او آرزوی موفقیت کردم و عکسی هم به یادگاری انداختیم.
رقیب اصلی استقلال برای قهرمانی در لیگ بیست و یکم کدام تیم است؟

من درحال حاضر استقلال را خیلی سرحال تر از بقیه تیم‌ها دیدم. استقلال اگر با همین شرایط کار را ادامه دهد می‌تواند قهرمان لیگ شود. امیدوارم و از ته دل آرزو می‌کنم استقلال بتواند در پایان فصل جام قهرمانی لیگ برتر را به هواداران تقدیم کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.