شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

لئوناردو پادوانی: ممکن بود در ایران جانم را از دست بدهم؛ هرگز حرفی از ۹ میلیون دلارنزدم

لئوناردو پادوانی: ممکن بود در ایران جانم را از دست بدهم؛ هرگز حرفی از ۹ میلیون دلارنزدم

لئوناردو پادوانی از حادثه تلخی که برایش در ایران رخ داده می گوید

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبر ورزشی ، صحبت های لئوناردو پادوانی را می خوانید:
شنیدیم در رقابتهای شنا در کشور برزیل مدال طلا گرفتی؟
بله خوشبختانه من ورزش شنا را انجام می‌دهم و دارم خودم را برای شرکت در مسابقات پارالمپیک آماده می‌کنم. من در مسابقاتی که در سطح برزیل برگزار شد مدال طلا دریافت کردم.
الان وضعیت بدنی ات چطور است؟
چندان خوب نیست خیلی به زحمت راه می‌روم و مشکلات خاص خودم را دارد اما در شرایط فعلی تمام امیدم به دادگاهی است که قرار است کمتر از یک ماه دیگر برگزار شود.
می‌دانیم برایت سخت است اما کمی از آن اتفاق تلخ بگو تا هواداران استقلال بیشتر در جریان قرار بگیرند؟
این اتفاق بسیار بدی که برای من رخ داد شاید برای کمتر فوتبالیستی رخ داده باشد من باید این نکته را بگویم که در اهواز دچار مصدومیت بسیار بدی شدم اما اگر تلاش‌های کادر پزشکی وقت استقلالدکتر کاوه، ستوده، عبدالخانی و مهرشاد رهبر نبود شاید در ایران جانم را از دست می‌دادم! من بعدها برای دریافت طلبم و دریافت غرامت که آن را حق خود می‌دانم، از باشگاه استقلال شکایت کردم در واقع مجبور به این کار شدم اما هیچ شکایتی از کادر پزشکی استقلال نداشته و ندارم. در تمام روزها دکتر نوروزی مثل یک برادر تلاش کرد و محمدرضا شاهقلی عزیز در کنارم بود همواره شرمنده محبت‌های تیم پزشکی استقلال و البته هواداران دوست داشتنی این باشگاه هستم.
بله، من این چیزها را خوب می‌دانم و در ایران محبت زیادی دیدم چه از سمت هواداران دوست‌داشتنی استقلال و چه از سمت کادر پزشکی و یکسری از دوستانم اما مدیران وقت باشگاه استقلال به وعده دادن و دروغ گفتن حق مرا ندادند. به همین خاطر من حدود سه هفته دیگر در دادگاه عالی ورزش همه حرف‌هایم را خواهم زد و تا آخر این داستان می‌روم.
این حرف‌ها همه دروغ است. این چیزها را در بعضی از رسانه‌های ایران می‌نویسند من غرامت می‌خواهم اما هرگز حرفی از ۹ میلیون دلارنزدم و این چیزها دروغ است. من صد هزار دلار از باشگاه استقلال طلب داشتم که آن را ندادند و غرامت آن را هم می‌خواهم شما اگر خودتان را جای من بگذارید حق می‌دهید که در هر دادگاهی حاضر باشم و غرامت دریافت کنم. من سلامتی خودم را از دست دادم اما هرگز محبت کادر پزشکی استقلال و هواداران این تیم را فراموش نمی‌کنم از استقلال خاطرات بسیار خوبی دارم و با هواداران با محبت این تیم و کادر پزشکی محترمش زندگی کردم اما نمی‌توانم بعضی از مدیران سابق استقلال را ببخشم و به هرحال با پیراهن این تیم بود که دوران فوتبال من تمام شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.