دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

ریو فردیناند: بازوبند کاپیتانی خیلی زود به مگوایر داده شد؛ دخیا برای کاپیتانی مناسب تر است

ریو فردیناند: بازوبند کاپیتانی خیلی زود به مگوایر داده شد؛ دخیا برای کاپیتانی مناسب تر است

ریو فردیناند می گوید داوید دخیا برای بستن بازوبند کاپیتانی باشگاه منچستریونایتد گزینه بهتری است.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از گل، باشگاه منچستریونایتد در سال 2019 با پرداخت مبلغ 80 میلیون پوند هری مگوایر را از لسترسیتی به خدمت گرفت و کمتر از 6 ماه بعد و با جدایی اشلی یانگ، بازوبند کاپیتانی شیاطین سرخ بهاین بازیکن رسید. حال ریو فردیناند، مدافع سابق منچستریونایتد می گوید که از نظر او، مگوایر برای قبول چنین مسئولیت سنگینی بیش از حد بی تجربه است. او در این باره گفت:
به نظرم بازوبند را خیلی زود به او دادند. آمدن به منچستریونایتد و حس راحتی کردن در این باشگاه بدون فشار اضافه کاپیتان بودن به اندازه کافی سخت هست. کاپیتانی مسئولیت سنگینی دارد و بار سنگینی روی شانه هایتان می گذارد. باید مدتی در باشگاه باشید و تجربه کسب کنید تا بتوانید این ورزن را حمل کنید. این که مگوایر در ترکیب تیم جا بیافتد و روی وظایفش تمرکز داشته باشد، مهم تر از بستن بازوبند کاپیتانی بود.
فردیناند معتقد است بازوبند باید به داوید دخیا، دروازه بان تیم که بیش از یک دهه در الدترافورد حضور دارد، داده شود. او در این باره گفت:
این که مگوایر با انتقادات زیادی روبه رو شده به این خاطر است که کاپیتان های زیادی در تیم وجود ندارد. اگر تصمیم با من بود، داوید دخیا را انتخاب می کردم چون مدت زمان زیادی در باشگاه بوده است و می داند برای بردن به چه چیزهایی نیاز است. باید این را در نظر داشته باشید. باید در نظر بگیرید که بازیکنی مثل هری مگوایر که به نسبت در باشگاه تازه وارد است، فشار زیادی با بستن بازوبند به او وارد می شود و او در حال حاضر دارد این فشار را تحمل می کند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.