شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

لوکا تونی: ایکاردی می‌تواند جای خالی رونالدو در خط حمله یوونتوس را پر کند

لوکا تونی: ایکاردی می‌تواند جای خالی رونالدو در خط حمله یوونتوس را پر کند

آلوارو موراتا می‌خواهد یوونتوس را ترک کند و به بارسلونا بپیوندد اما لازمه انجام این انتقال، جانشین یافتن یوونتوس است.

ایران ورزشی - یووه برای جانشینی موراتا با مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن تماس‌های اولیه را برقرار کرده است. لوکا تونی، مهاجم پیشین یوونتوس و تیم ملی ایتالیا که یکی از اعضای هیئت داوران پسر طلایی توتو اسپورت است، در مصاحبه با این نشریه به تمجید از مائورو ایکاردی، هدف نقل و انتقالاتی بیانکونری پرداخت:

ایکاردی می‌تواند گل‌هایی برای یوونتوس بزند که آن‌ها در اوایل فصل، فقدان آن را حس می‌کردند. هرگاه بازیکنی که از نظر بدنی توانایی بازی داشته باشد، می‌تواند به بهترین فرم برسد. آقای گل شدن من در سری آ در 38 سالگی اتفاقی نبود. از این جنبه ایکاردی شبیه من است. او کسی است که قدر موقعیت‌های گل را می‌داند. ما مهاجمان دوست داریم همیشه نقش اول باشیم و حس می‌کنم عملکرد ضعیف‌تر ایکاردی در پاری سن ژرمن نسبت به اینتر، به این دلیل است که او در پاری سن ژرمن زیر سایه باقی ستاره‌ها بوده و ستاره اصلی تیمش به حساب نیامده است. ایکاردی می‌تواند در یوونتوس به راحتی فیکس شود.
تونی در خصوص حواشی زندگی خصوصی مائورو ایکاردی و تاثیرش در زمین گفت:

زندگی خصوصی ربطی به زمین ندارد. ایکاردی نسبت به چند سال پیش، مهاجم کامل‌تری شده است. یوونتوس پس از جدایی رونالدو در گل کردن موقعیت‌ها به مشکل خورده است اما ایکاردی کسی است که می‌تواند کمبود گل‌های رونالدو را جبران کند. الگری مهاجمانی چون دیبالا، مویزه کین و موراتا را در اختیار دارد؛ موراتا مهاجم مورد علاقه من است اما هیچ یک از آن‌ها کسی نیستند که بتوانند در یک محوطه کوچک، از موقعیت کوچک گل بسازنند. در کنار دیبالا، کیه زا و کوادرادو، ایکاردی می‌تواند عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

قهرمان جام جهانی 2006 درباره جدایی احتمالی موراتا از بیانکونری گفت:

  اگر به من بود، موراتا را حفظ می‌کردم و ایکاردی را هم می‌آوردم اما در زمان شیوع کووید، نمی‌توان انتخاب‌های ایده‌آلی داشت. با این حال از نظر من اگر ایکاردی به یوونتوس بیاید، تا پایان فصل می‌تواند حداقل 15 گل بزند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.