چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیر روستا: هدف پیکان رسیدن به بالای جدول است

مدیر روستا: هدف پیکان رسیدن به بالای جدول است

اصغر مدیر روستا، مدیر تیم فوتبال پیکان در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پیکان صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مدیر روستان در ابتدا اظهار داشت:

 باشگاه پیکان به دنبال بهترین نتایج است. با کادرفنی جدید و نفراتی که جذب کرده و می‌کنیم، قصد داریم به رتبه‌های بالای جدول برسیم. البته تغییراتی در جمع بازیکنان داریم. یکی، دو نفر جدا شده و قرار است یکی، دو نفر اضافه شوند.

وی در مورد دلایل لغو بازی پیکان و صنعت نفت و اظهارات سیروس پورموسوی که گفته بود باشگاه پیکان درخواست داده و آنها نیز موافقت کردند تصریح کرد:

 بازی به درخواست تیم ما لغو نشد، بلکه به دلیل بحث شیوع کرونا بود. در آبادان هتل به ما پذیرش نداد.

مدیر تیم فوتبال پیکان ادامه داد:

 ایرادی ندارند که این درخواست را به ما نسبت دادند، ولی اگر آنها با تعویق بازی مخالف بودند مخالفت می‌کردند. بحث اصلی شرایط نامناسب میزبانی در آبادان به دلیل شیوع کرونا بود و هتل پذیرش نمی‌داد. فدراسیون که برای تعویق بازی به دنبال درخواست باشگاه‌ها نیست، موضوع اصلی کرونا بوده است.

مدیرروستا در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر دیر به فکر تغییر کادرفنی افتادند تصریح کرد:

 این اتفاقات همیشه در باشگاه‌ها وجود دارد و ممکن است تغییرات رخ دهد. درست است که باید این اتفاق زودتر رخ می‌داد ولی هر دو طرف می‌خواستند احترام‌ها حفظ شود و در نهایت به مرحله‌ای رسیدند که جدایی تصمیم هر دو طرف بود.

وی در مورد پرونده سعید واسعی و این که هدف باشگاه از شکایت از این بازیکن چیست خاطرنشان کرد:

 ما منتظر بازگشت واسعی نیستیم، ولی برای احقاق حق باشگاه یکسری مدارک ارائه دادیم و منتظریم تا کمیته تعیین وضعیت در این خصوص رای صادر کند. ما منتظر این رای هستیم. تا جایی که می‌دانم و از مدارک مشخص است، به نظرم باشگاه پیکان حق بیشتری دارد ولی به هر حال هر دو طرف این پرونده به دنبال منافع خود هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.