چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

علیرضا منصوریان: 14 هفته است بازیکنان نفت پول نگرفته‌ اند

علیرضا منصوریان: 14 هفته است بازیکنان نفت پول نگرفته‌ اند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان اینکه "خیلی سخت است ۱۴ هفته بچه‌ها پول به خانه نبرند" گفت: متاسفانه کسی سراغ ما نمی‌آید اما وقتی یکی دوتا برد داریم لابه‌لای یکی دوتا از آدم‌ها می‌آیند و برای خودنمایی سوءاستفاده می‌کنند.

به گزارش ایران ورزشی، علیرضا منصوریان در نشست خبری بعد از دیدار با  مس رفسنجان در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان، با اشاره به شرایط سخت حضور این تیم در سیرجان گفت:

بابت این برد به مس رفسنجان تبریک عرض می‌کنم. درباره این بازی، ما با شرایط سختی به رفسنجان آمدیم؛ وقتی به رفسنجان آمدیم گفتند بازی در سیرجان است!
وی تصریح کرد:

قسمتی از تیم را در رفسنجان گذاشتیم و بعضی دیگر را به سیرجان آوردیم .شرایط آب و هوایی برای ما خیلی تاثیرگذار بود. مجموعاً از تلاش بچه‌ها در بازی راضی بودم اما کافی نبود؛ آنچه فکر می‌کردیم  نشد.

منصوریان با بیان این‌که "دوتا از بازیکن‌های کلیدی ما هم نبودند" گفت:

فهمیدم حامدی‌فرد و محمد طیبی چقدر در تیم تاثیرگذار هستند. از یکی دوتا جوان هم اصلا راضی نبودم؛ چون من اکثر بازیکنان زیرنظرم یا بهترین بازیکن لیگ می‌شوند یا بهترین بازیکن تیم ملی. جوان‌های  تیمم باید سر حال‌تر باشند.
سرمربی نفت آبادان گفت:

در مجموع در بحث فنی صحبت خاصی نداریم چون نتیجه بازی نشان می‌دهد، ما نمی‌توانیم دفاع خاصی داشته باشیم. ما در یک صحنه نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم. در مورد بحث فنی اصلا صحبتی نمی‌کنم.
وی ادامه داد:

من الان چند هفته است که روی صحبتم با مسئولین شهرم است. با تمام احترام بهشان نگاه می‌کنم. مسئولی که می‌گوید آبادان قلب من است تنها برای عکس‌گرفتن پیش ما می‌آید. من آبادان مهمان هستم و خانه من در تهران است اما اینکه می‌دانم هوادار ما در آبادان چقدر این بازی و بازی‌های دیگر برایش اهمیت دارد.
منصوریان در خصوص وضعیت مالی تیم گفت:

الان چهارده هفته می‌گذرد. تیم ما مثل یک تیم‌رهاشده است. پالایش و پخش کشور می‌خواهند به ما کمک کنند. ما گیر یک مصوبه شورای تامین هستیم. 6هفته است که می‌گویم نوش دارو بعد مرگ سهراب نباشد. متاسفانه کسی سراغ ما نمی‌آید اما وقتی یکی دوتا برد داریم لابه‌لای یکی دوتا از آدم‌ها می‌آیند و از موقعیت سوءاستفاده می‌کنند تا خود را به نمایش بگذارند.
سرمربی نفت گفت:

من وام دار کسی نیستم به غیر از خدا. من از آنها خیلی گله دارم؛ بچه‌های ما و ما را تنها گذاشتند. شاید به ماهم کمک می‌کردند نتیجه امروز همین می‌شد اما من دیگر چقدر کوپن بسوزانم! بازیکن من وقتی می‌آید بدون روحیه می‌آید؛ در این سفر ما هزارتا مشکل داشتیم. وقتی آمدیم مشکل جا به جایی داشتیم.
وی با تمجید از مس رفسنجان گفت:

پیشانی آقای سعد محمدی را می‌بوسم. دوست و برادر عزیز من است؛ در هر تیمی حضور داشته، آن تیم مشکل مالی نداشته است. ما امکاناتی که می‌خواهیم شاید یک دهم مس رفسنجان است اما همان هم شامل ما نمی‌شود. آن هم برای شهری که بودجه کشور را تامین می‌کند. یک بند گذاشتند که اگر لیگ یک باشیم پول فراوان می‌دهند اما لیگ برتر باشیم پول کمتری به ما می‌دهند. من نمی‌دانم آن عزیزان که این بند درست کردند ورزش را می فهمیدند؟
سرمربی نفت ادامه داد:

من از شما جدا شوم می‌روم در رختکن به بچه‌ها می‌گویم که دیگر از جایی انتظار کمک نداشته باشید! برای آبادان باید بجنگید .هر هفته یک بهانه‌ای می‌آوردند. در هر صورت آستانه تحمل تیم ما بهم خورده است. خیلی سخت است 14 هفته بچه‌ها پول به خانه نبرند.
وی با اشاره به داوری این دیدار گفت:

درمورد داوری فکر می‌کنم آخر بازی یک صحنه پنالتی بود. امروز هرچقدر بچه‌ها سرحال بازی می‌کردند تیم داوری خسته و بی‌حال بود. نای رفتن نداشتند. کمک داور سمت مخالف ما از دومتری متوجه نمی‌شد توپ به دست خورده است. خود علی آقای صفایی تمام صحنه ها را جا می‌ماند. به آقای نوشور که خودش یکی از داوران بزرگ است گفتم تیم شما  خیلی خسته است! پنجاه پنجاه‌ها هم داور مدیریت بازی کرد و همه را به مس رفسنجان داد. من فصل گذشته سر داوری خیلی اذیت شدم. همین داور ما را در تراکتورسازی خیلی اذیت کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.