سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

دوشان ولاهوویچ: می خواهم فیورنتینا را به اروپا بازگردانم؛ آینده؟ خواهیم دید

دوشان ولاهوویچ: می خواهم فیورنتینا را به اروپا بازگردانم؛ آینده؟ خواهیم دید

دوشان ولاهوویچ، مهاجم صرب فیورنتینا در مصاحبه اخیر خود با politika.rs در مورد گذشته، حال و آینده خود با پیراهن فیورنتینا صحبت کرد. این مهاجم مورد توجه نیمی از اروپا قرار گرفته است و انتظار می رود در تابستان از فیورنتینا جدا شود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، دوشان ولاهوویچ در این مصاحبه گفت:

موفقیت در فوتبال، درست همانند موفقیت در زندگی، به ذهنیت بستگی دارد. تا الان من به تمام اهدافی که برای خود مشخص کرده ام، رسیده ام و من هرگز راضی نبوده ام. من می توانستم بهتر از این عمل کنم اما رسیدن به رکورد گلزنی رونالدو در سال 2021، معنای زیادی برای من دارد.
چزاره پراندلی کسی بود که تصمیم گرفت به دوشان ولاهوویچ اعتماد کند. این مهاجم در مورد پراندلی گفت:

اغلب با هم صحبت می کنیم و من تا ابد قدردان او خواهم بود. من سخنان حمایتی او را به یاد می آورم، او به من گقت که در هر صورت و تحت هر شرایطی با من خواهد ماند. من در پنج بازی اولم گلی نزدم اما او با انتخاب من به عنوان پنالتی زن اول تیم، حمایت بیشتری از من کرد. در پایان دسامبر، مقابل ساسولو گل زدم و سپس مقابل یوونتوس موفق به گلزنی شدم و همه چیز از آن جا شروع شد.
او در نهایت در مورد حال و آینده خود گفت:

می خواهم فیورنتینا را به اروپا بازگردانم زیرا مدت زیادی است که در اروپا نبوده ایم. کومیسو بیش از هر چیزی یک مرد جدی است، یک رئیس بزرگ و بسیار جاه طلب. من چیزی بر خلاف میل او ندارم، آیا می توان با او کنار آمد؟ هرگز نگو هرگز. اما در حال حاضر من روی پیروزی های جدید تمرکز کرده ام. آینده؟ خواهیم دید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.