یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

غلامرضا بهروان: تعطیلی تهران احتمالا روی برنامه ‌های فوتبال تأثیر می ‌گذارد

غلامرضا بهروان: تعطیلی تهران احتمالا روی برنامه ‌های فوتبال تأثیر می ‌گذارد

غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ و رییس هیات فوتبال استان مازندران در خصوص احتمال تعویق هفته دوم لیگ برتر بیستم صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، غلامرضا بهروان در خصوص برگزاری بازی دوستانه دو تیم رایکا و شهروند فریدون ‌کنار که هفته گذشته با وجود شرایطی که شیوع کرونا به وجود آورده، در حضور تماشاگران انجام شد، به فارس گفت:

 ما در جریان این مسابقه نبودیم. اگر این اتفاق افتاده باشد، خلاف مقررات است. تیم‌ ها موظفند چه در تمرین چه در آموزش و چه در مسابقه پروتکل ‌های بهداشتی را رعایت کنند.

رییس هیات فوتبال مازندران تصریح کرد:

 برای این بازی نه با هیات شهرستان، چه بابل و چه فریدون کنار، و نه با هیات فوتبال استان هماهنگ شده بود. ما تمرینات تیم ‌ها را رصد می ‌کنیم ولی آقایان برای بازی ‌های دوستانه با کسی هماهنگ نمی‌ کنند و حتی داور هم از ما نخواستند.

بهروان در مورد اینکه آیا با مسئولان تیم ‌ها به خاطر این موضوع برخورد می‌ شود، گفت:

 باید گزارش و مستندات این بازی به دست ما برسد اما هنوز چیزی به ما ارائه نشده است.

مشاور سازمان لیگ در مورد اینکه گفته می ‌شود ممکن است مسابقات هفته دوم لیگ برتر هم به تعویق بیفتد، عنوان کرد:

 برنامه‌ های مان را آماده کردیم و تلاش می ‌کنیم. بازی ‌ها باید به صورت منظم برگزار شوند اما الان تمام تصمیمات توسط ستاد ملی مقابله با کرونا گرفته می‌ شود که فصل ‌الخطاب است. اگر آنها چنین تصمیمی بگیرند ما ملزم به اجرا و اطاعت هستیم.

بهروان در مورد اینکه آیا در این خصوص صحبتی به صورت شفاهی مطرح شده، گفت:

 نه، ولی به هر حال شاید امروز تصمیم بگیرند که تهران را تعطیل کنند و این شامل حال مسابقات هم می ‌شود. این اتفاق احتمالا روی برنامه ‌های فوتبال تأثیر می ‌گذارد که برای لیگ ما و برنامه ‌ریزی آن خوب نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.