دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

جای احمد نوراللهی در تیم یحیی خالی است

آشوبی:علی نعمتی بهترین خرید پرسپولیس است

آشوبی:علی نعمتی بهترین خرید پرسپولیس است
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو خبرنگار

فرزاد آشوبی بازیکن سابق پرسپولیس در رابطه با این تیم نظرات کاملاً فنی را ارائه می‌دهد. کارشناسی که معتقد است اگر پرسپولیس در چند پست تقویت شود حتماً به شکل تکامل یافته‌تری برای تکرار قهرمانی تجهیز خواهد شد.

ایران ورزشی - فرزاد آشوبی بازیکن سابق پرسپولیس در رابطه با این تیم نظرات کاملاً فنی را ارائه می‌دهد. کارشناسی که معتقد است اگر پرسپولیس در چند پست تقویت شود حتماً به شکل تکامل یافته‌تری برای تکرار قهرمانی تجهیز خواهد شد.

تفاوت پرسپوایس این فصل را با فصل گذشته در چه مواردی می‌دانید؟
به نظرم برخلاف فصل گذشته هر چه که به سمت جلو می‌رویم و بازی‌های بیشتری سپری می‌شود بازیکنان پرسپولیس عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهند و بازیکنان جدید هم به مرور در قالب کار تیمی حل شده و در حال رسیدن به شرایط ایده‌آل هستند.
پرسپولیس در سه منطقه اصلی خودش برای این فصل سه عنصر تعیین‌کننده‌اش را در سه منطقه دفاعی و هافبک و خط حمله از دست داد که بدون شک پر کردن جای خالی آنها زمانبر بود. در این بین علی نعمتی فوق‌العاده نشان داده و خرید خیلی خوبی محسوب می‌شود اما سایر نفرات هنوز در شرایط آرمانی ظاهر نشدند و در حال تلاش هستند اما با وجود تمام تلاشی که انجام شده آنها نتوانسته‌اند جای خالی نفرات جدا شده را به شکل کامل پر کنند.
با وجود این معتقدید هنوز در خط میانی و خط حمله کمبودهایی وجود دارد؟
بله جای خالی احمد نوراللهی به‌شدت احساس می‌شود و در خط حمله هم پرسپولیس به وجود یک مهاجم سرزن نیاز دارد.
بازیکنان تاجیکستانی پرسپولیس را در چه حد و اندازه‌ای ارزیابی می‌کنید؟
به نظرم مدافع میانی بلند قامت تاجیکستانی یعنی هنانوف شرایط خوبی دارد و اگر همان بازیکنی باشد که با کیفیت مقابل پرسپولیس در آسیا بازی کرد حتماً می‌تواند بازیکن قابل اتکایی برای پرسپولیس در خط دفاعی باشد.
فکر نمی‌کنید به لحاظ انگیزشی، کادر فنی پرسپولیس برای قهرمانی کار سختی را در خصوص بازیکنان پیش رو داشته باشد؟
بازیکنان پرسپولیس با این ذهنیت آمده‌اند که باید کار سخت‌تری را نسبت به بازی در تیم‌های دیگر انجام دهند و آن هم تکرار قهرمانی است.کار کردن در پرسپولیس همیشه دشوار است و همه بازیکنان به این حقیقت غیرقابل انکار در پرسپولیس بخوبی واقف هستند. به همین دلیل هم کادر فنی مشکلی به لحاظ انگیزشی و ترغیب بازیکنان برای قهرمانی نخواهد داشت.
در خصوص سوپرجام و بازی سرخپوشان مقابل فولاد چه صحبتی دارید؟
بازی سوپر جام باید قبل از شروع فصل بین دو قهرمان جام حذفی و لیگ برتر انجام می‌شد اما متأسفانه به‌دلیل ضعف در برنامه‌ریزی این مسابقه به بهمن ماه موکول شده است. با وجود این من شانس پرسپولیس را به‌دلیل ساختار فنی بهتر بیشتر از فولاد می‌دانم.
در رابطه با لیگ برتر چه تیم‌هایی از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردارند؟
تا زمانی که حکم کمیته انضباطی در خصوص گل‌گهر صادر نشده بود من قهرمانی لیگ را یک چهارضلعی می‌دانستم اما معتقدم اگر کمیته استیناف رأی را برنگرداند، شانس قهرمانی بین سه تیم پرسپولیس،استقلال و سپاهان خواهد بود که البته شانس پرسپولیس بیشتر است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.