شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

وضعیت کرونا در فوتبال اروپا؛ جی جی و جی جو درگیر کووید!

وضعیت کرونا در فوتبال اروپا؛ جی جی و جی جو درگیر کووید!

بازیکن های تیم های اروپایی درگیر کرونا شدند.

به گزارش ایران ورزشی؛ در روزهای اخیر موج سویه جدید کرونا موسوم به اومیکرون باعث ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان فوتبال در قاره اروپا به بیماری کرونا شده است. حال باشگاه پارما با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، جانلوئیجی بوفون، دروازه بان کهنه کار این باشگاه نیز به کرونا دچار شده و در حال حاضر در قرنطینه خانگی به سر می برد

پارما

در بیانیه پارما آمده است:

هنگام اعمال اقدامات احتیاطی لازم توسط باشگاه برای بازیکنان بعد از بازگشت از تعطیلات زمستانی و از سر گیری تمرینات، نتیجه تست جانلوئیجی بوفون، مثبت اعلام شد. این موضوع به مقامات مسئول اطلاع داده شده و این بازیکن نیز به قرنطینه خانگی فرستاده شده است.

ناپولی

با اعلام باشگاه ناپولی، تست کرونای چهار عضو این باشگاه نتیجه مثبت داشته است. ماریو روی، یکی از بازیکنان تیم پریماورای ناپولی، یکی از اعضای کادر فنی و یک نفر دیگر از اعضای باشگاه چهار فرد ابتلا یافته به کووید هستند. با توجه به این موضوع، ماریو روی که به دلیل محرومیت در دیدار حساس ناپولی مقابل یوونتوس غایب خواهد بود، ممکن است شانس حضور در بازی تیمش برابر سمپدوریا را هم از دست بدهد

دورتموند

 با اعلام باشگاه دورتموند، تست کرونای ماریوس وولف مثبت شد و این بازیکن هم اکنون در قرنطینه خانگی است. حال باشگاه دورتموند دو بازیکن مبتلا به کرونا دارد و امیدوار است موارد بیشتری در بین بازیکنانش گزارش نشود. بدین ترتیب ماریوس وولف نیز بازی هفته آینده دورتموند مقابل آینتراخت فرانکفورت را از دست می دهد.

پاری سن ژرمن

با اعلام باشگاه پاری سن ژرمن، خوان برنات دیروز و امروز تست کرونا داد و جواب هر دو تست او منفی شد. برنات از فردا در تمرینات پاری سن ژرمن حاضر می شود. باشگاه پاری سن ژرمن ابتلای دوناروما به ویروس کرونا را نیز تایید کرد. پاریسی ها یکشنبه در لیگ به مصاف لیون می روند و امیدوارند تا آن زمان تست کرونای بازیکنان بیشتری منفی شود.

بایرن مونیخ

با اعلام باشگاه بایرن مونیخ، علاوه بر لروی سانه، تست کرونای دایوت اوپامکانو نیز مثبت شده است. این بازیکن هم اکنون در کشور سنگال در قرنطینه خانگی است. اوپامکانو هشتمین مورد ابتلا به کرونا در بین بازیکنان بایرن مونیخ در سه روز اخیر است. انتظار می رود با توجه به تعداد کرونایی های بایرن مونیخ و مونشن گلادباخ، بازی این دو تیم لغو شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.