شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

یحیی باید با داشته‌هایش بسازد

توقف پروژه جذب مهاجم در پرسپولیس؟

توقف پروژه جذب مهاجم در پرسپولیس؟

محمد قراگزلو/پرسپولیس برای پیدا کردن جایگزین عیسی آل کثیر در خط حمله به یک بن بست واقعی رسیده است.از یک سو در این بازه زمانی گزینه هایی که مورد تائید کادر فنی پرسپولیس باشند پیدا نمی شوند و از سوی دیگر آنهایی که مورد تائید فنی قرار می گیرند یا گران هستند یا شرایط جذب شان فراهم نیست چرا که باشگاه با مشکلات مالی عدیده ای مواجه است.در این شرایط هیچ بعید نیست پرسپولیس قفید جذب مهاجم جدید را به کلی بزند و با داشته های فعلی اش بسازد.
 
 
روان عیسی به هم ریخته
با اینکه انگشت مصدوم عیسی آل‌کثیر بهبود یافته اما این بازیکن هنوز در تمرینات پرسپولیس حضور نیافته است. از اردوی پرسپولیس خبر می‌رسد بعد از اینکه استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا رأی محرومیت این بازیکن را تأیید کرد شرایط روحی روانی او کاملاً به هم ریخته و وضعیت مساعدی برای حضور در تمرینات ندارد و به همین خاطر یحیی به او چند روزی استراحت داده است. اعتراض و بردن پرونده به دادگاه عالی ورزش آخرین امید عیسی برای رهایی از این محرومیت است هر چند شاید با گذراندن سه ماه از محرومیت بتوان رأی را شکست و آل‌کثیر از نیم فصل دوم برای پرسپولیس بازی کند.
 
از مهاجم جدید خبری نیست
پرسپولیس در پیدا کردن مهاجم جدید به بن بست اساسی برخورد کرده است و بعید نیست اصلاً مهاجم جدیدی جذب نشود. بعد از ناکامی باشگاه پرسپولیس در جذب رضا قوچان‌نژاد فعلاً هیچ گزینه‌ای برای خط حمله وجود ندارد. در حال حاضر و در مقطع فعلی که لیگ برتر شروع شده و چهار روز تا پایان مهلت نقل و انتقالات لیگ برتر باقی مانده تعداد گزینه‌ها محدود است اما همان گزینه‌ها هم به کار پرسپولیس نمی‌آیند. از همین جهت کادر فنی پرسپولیس برای یافتن مهاجمی که بتواند گرهی از خط حمله این تیم باز کند به‌شدت مستأصل شده و فعلاً به جایی نرسیده است.
 
تلاش بی‌نتیجه عباس‌زاده
محمد عباس‌زاده در بازگشت به نساجی شرایط خوبی نداشت و از این تیم جدا شد. طی یکی دو هفته گذشته که بحث جذب مهاجم برای پرسپولیس داغ شده برخی صفحات هواداری برای این مهاجم مازندرانی از جان و دل مایه گذاشته‌اند و می‌خواهند ثابت کنند این بازیکن می‌تواند گره از مشکلات فنی سرخ‌ها در خط حمله باز کند. اتفاقاً خود عباس‌زاده هم تلاش کرده تا با کادر فنی پرسپولیس صحبت کند و برای بازگشتش پلی بزند اما این تلاش‌ها به جایی نیانجامیده چرا که مربیان پرسپولیس به لحاظ فنی اصلاً اعتقادی به این مهاجم ندارند و صراحتا به عباس‌زاده گفته‌اند او را نمی‌خواهند.
 
باشگاه دنبال روحیه دادن به عبدی
 
بعد از بازی با سایپا و موقعیت‌هایی که مهدی عبدی در این مسابقه از دست داد فشار روی مهدی عبدی زیاد شد و برخی به او تاختند اما بیشتر انتقادها غیر مستقیم بود و همه از این نوشتند و گفتند که پرسپولیس حتماً مهاجم گلزن می‌خواهد. حجم این مطالب در فضای مجازی و رسانه‌ها باعث شد تا هم حمید مطهری در مصاحبه با سایت باشگاهش از عبدی دفاع کند هم اخباری در این جهت در رسانه رسمی باشگاه منتشر شده است. اواخر هفته گذشته سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مطلبی آماری در جهت حمایت از عبدی منتشر کرد و همان روز از آمادگی مهاجمان تیم در تمرین خبر داد. به نظر می‌رسد در قحطی گلزن درجه یک وعدم موفقیت باشگاه در جذب مهاجم جدید باشگاه و کادر فنی چاره‌ای جز حمایت و روحیه دادن به مهاجم جوان‌شان ندارند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.