دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

حمایت والتر زنگا از پیوستن اینسینیه به تورنتو

حمایت والتر زنگا از پیوستن اینسینیه به تورنتو

بازیکن سابق اینتر و تیم ملی ایتالیا از تصمیم مهاجم باشگاه ناپولی برای پیوستن به تورنتو حمایت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، لورنتزو اینسینیه، مهاجم ایتالیایی باشگاه ناپولی در پایان فصل با جدایی رایگان از باشگاه ایتالیایی با قراردادی چهار ساله به تیم تورنتو خواهد رفت تا ادامه فوتبال خود را در لیگ آمریکا سپری کند. او در این باشگاه دستمزدی 11.5 میلیون یورویی به اضافه 4.5 میلیون بندهای جانبی خواهد گرفت و این در حالی است که باشگاه ناپولی قصد داشت با کاهش دستمزد 5 میلیون یورویی فعلی اینسینیه دستمزدی 3.5 میلیون یورویی به این بازیکن بدهد. با این وجود، والتر زنگا با حمایت از تصمیم اینسینیه می گوید این بازیکن به خاطر پول به لیگ آمریکا نمی رود. او در این باره به اسکای گفت:

من طرز تفکری قدیمی دارم و فکر می کنم او نمی خواست مقابل ناپولی بازی کند و به همین خاطر پیشنهاد تورنتو را قبول کرد. با این وجود دوست دارم بدانم چه کسی حاضر است پیشنهادی مشابه با پیشنهادی که لورنتزو دریافت کرد را رد کند.
اینسینیه به جز سه دوره حضور قرضی در تیم های دیگر، در تمام دوران بازی خود در ناپولی به میدان رفته است و در 415 بازی 114 گل برای این تیم زده است. انتظار می رود انتقال این بازیکن به تورنتو در پایان فصل به طور رسمی تا پایان هفته اعلام شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.