چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱

پیولی: چند بازیکن متولد 2000 با شخصیتی مانند تونالی بازی می کنند؟

پیولی: چند بازیکن متولد 2000 با شخصیتی مانند تونالی بازی می کنند؟

در هفته بیستم سری آ، میلان و رم به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۱ میلان همراه شد.

به گزارش ایران ورزشی؛ میلان در سن سیرو میزبان رم بود و با کسب برتری سه گله، شروع بسیار خوبی را در سال جدید تجربه کرد.استفانو پیولی پس از این پیروزی تیمش که با وجود غیبت تعداد زیادی از بازیکنان کلیدی حاصل شد، در کنفرانس خبری حضور پیدا کرد و در خصوص اتفاقات مسابقه صحبت هایی داشت:

قبل از بازی مطمئن بودم که در این دیدار عملکرد خوبی خواهیم داشت. تیم به دوره تعطیلی لیگ نیاز داشت و خوشبختانه چند بازیکن مصدوم به ترکیب برگشتند. ربیچ امروز بازی نکرد اما نسبت به گذشته احساس بهتری دارد. این پیروزی سیگنالی بزرگی بود که می تواند در طول نیم فصل دوم راهنمای تیم باشد. پیروزی بزرگی بود اما ارزش این برد به تکرار همین عملکرد مقابل ونتزیا در روز یک شنبه است.
تمرین دادن این بازیکن ها باعث افتخار است. آن ها همیشه آماده هستند و انگیزه زیادی برای سخت کار کردن و پیشرفت دارند. از نمایش امروز تیم راضی هستم اما حالا باید تمرکزمان را حفظ کنیم چون دو روز دیگر یک بازی حساس دیگر خواهیم داشت.
  کالولو شخصیت فوق العاده ای دارد زیرا از اشتباهاتش درس می گیرد. او باهوش و سریع است، از عملکرد خوب امشبش متعجب نشدم چون او را به خوبی می شناسم. او تمام خصوصیات لازم برای حضور در سمت راست یک خط دفاع سه نفره را دارد. کالولو به خوبی تمرین کند و برای او و گابیا خوشحالم چون در مقابل یک رقیب قوی نمایش خوبی داشتند.

بازی امشب ساندرو تونالی خارق العاده بود. نمی دانم که چند بازیکن متولد سال ۲۰۰۰ با شخصیتی مشابه او بازی می کنند. او در همه زمینه ها عالی بود. جای زیادی برای پیشرفت دارد، باید به رشدش ادامه بدهد و ثابت کند که چرا برای ما بازیکن بسیار مهمی است.
  ما یک هدف داریم و آن کسب امتیازات بیشتر نسبت به فصل گذشته است. در این فصل شروع خوبی داشتیم، حالا باید به همین روند ادامه بدهیم و روی بازی بعدی تمرکز کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.