چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: به فکر انتقام از گلادباخ هستم

یولیان ناگلزمان: به فکر انتقام از گلادباخ هستم

در هفته هجدهم فصل 22-2021 بوندسلیگا آلمان، بایرن مونیخ در آلیانتس آرنا میزبان بروسیا مونشن گلادباخ خواهد بود. هر چند که به نظر می رسید این بازی به دلیل ابتلای تعداد زیادی از بازیکنان بایرن مونیخ به کرونا به تعویق بیفتد، اما احتمالا برگزار شود و یولیان ناگلزمان کار سختی با این تیم ناقص مقابل گربه سیاه بایرن خواهد داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت بایرن مونیخ، یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل گلادباخ در جواب اینکه آیا بازی برگزار می شود یا خیر گفت:

من نمی توانم به این سوال پاسخ بدهم زیرا در دست من نیست. لیگ آلمان (DFL) و مقامات بهداشت در این مورد تصمیم خواهند گرفت. وظیمه من و بازیکنان این است که برای بازی آماده شویم. از الان این ذهنیت را داریم که بازی فردا برگزار می شود. ما برخی از بازیکنان را به دلیل ابتلا به کرونا، جام ملت های آفریفا و مصدومیت در اختیار نداریم. استانشیچ، لئون گورتسگا و نیکلاس زوله امروز با تیم تمرین کردند. همچنین بازیکنان جوانی را در لیست قرار دادیم. ما درخواستی دادیم تا بتوانیم بیش از سه بازیکن آماتور در لیست داشته باشیم. بازیکنانی که در تمرین حضور داشتند باید تست شوند. این موقعیت چالش برانگیزی است. اگر بخواهید به عنوان یک مربی به قضیه نگاه کنید، اینکه بخواهی نقشه و برنامه ریزی های مربوط به بازی را با شرایط موجود وفق دهی بسیار موقعیت جذابی است.
ناگلزمان در مورد زمان بازگشت بازیکنانی که به کرونا مبتلا شدند:

  مانوئل نویر یکشنبه یا دوشنبه باز خواهد گشت. من تمام لیست را به یاد ندارم. باید توجه داشته باشیم که این موضوع به سلامت بازیکنان نیز مربوط است و قرار نیست آن ها بلافاصله پس از خروج از قرنطینه به تیم اضافه شوند.
ناگلزمان در مورد کیمیش:

  البته که او خوشحال است و روحیه خوبی دارد. ما نیز از بازگشت او خوشحال هستیم. او فردا بازی می کند. حتی اگر همه در دسترس بودند باز هم قرار بود که یوسوا مقابل گلادباخ بازی کند.

در مورد وضعیت واکسیناسیون کیمیش:

نه می خواهم و نه می توانم در اینباره حرف بزنم. این یک موضوع کاملا شخصی است و همینطور باقی خواهد ماند. به خود او بستگی دارد که در این مورد اظهار نظر کند یا خیر.
ناگلزمان در مورد مصدومیت لئون گورتسگا:

  شرایط دشواری است. دو روزی بود که حالش بهتر شده بود اما امروز دوباره اوضاعش بدتر شد. ما یک چکاپ دیگر روی او انجام دادیم و نتایج را برای یک متخصص فرستادیم. وضعیت فعلیش برای او غیر قابل تحمل است. ما باید از سلامت او اطمینان حاصل کنیم که باری دیگر او را 4 یا 5 هفته از دست ندهیم.
در مورد اینکه آیا به بازیکنان در مورد سفر به خارج از آلمان هشدار داده بود یا خیر:

  من معلم مهد کودک نیستم، یک سرمربی هستم. به بازیکنان همان توصیه هایی شد که در 2 سال گذشته شده است. کریسمس یک جشن خانوادگی است. بازیکنان در این زمان باید آرامش ذهنی داشته باشند. شما نمی توانید آن ها را از سفر منع کنید و مجبورشان کنید در آپارتمان هایشان بمانند. حال چرا تعداد مبتلایان در بایرن مونیخ بیشتر از دیگر باشگاه ها است؟ من نمی توانم توضیحی بدهم، شما هر جایی می توانید به ویروس کرونا مبتلا شوید.
ناگلزمان در مورد آریون ایبراهیموویچ و پل وانر:

  هر دو آن ها بازیکنان بسیار با استعدادی هستند. آریون کیفیت خوبی در مصاف های تک به تک دارد. پل نیز استعداد خوبی دارد، او سریع و چپ پا است. ما مراقب آن ها هستیم. پرورش دادن و رسیدن فرصت به استعداد ها یک مورد مثبت در این شرایط است.
در مورد اسون اولرایش:

  او در این هفته تمرینات خوبی داشته است. سیو های سخت زیادی کرده است که ظاهر خوبی داشتند. او تجربه کافی را دارد و بازی های زیادی را در بوندسلیگا انجام داده است.
ناگلزمان در مورد بروسیا مونشن گلادباخ:

  آن ها در پوکال خیلی خوب بازی کردند و ما خیلی بد بودیم. من به فکر گرفتن انتقام هستم. آن ها مهاجمان تاثیر گذاری دارند و بازیکنان خوبی پشت سر آن ها در خط میانی و دفاعی وجود دارد. ما با تمام امکاناتمان به مصاف گلادباخ خواهیم رفت .

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.