جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱

صدری: برنامه‌ ای در کار بوده که استقلال و پرسپولیس را از لیگ قهرمانان حذف کنند

صدری: برنامه‌ ای در کار بوده که استقلال و پرسپولیس را از لیگ قهرمانان حذف کنند

مدیرعامل پرسپولیس اعتقاد دارد مسئولان فدراسیون فوتبال عامل حذف پرسپولیس و استقلال هستند.

به گزارش ایران ورزشی؛ سیدمجید صدری درباره حذف تیم‌های استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان از لیگ قهرمانان آسیا 2022 اظهار داشت:

به‌عنوان سرپرست و مدیر باشگاه پرسپولیس به هواداران می‌گویم که در این زمینه هیچ کوتاهی نکردیم. به کاظم اولیایی (عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال) که زحمت کشید و از روز اول به دنبال حذف باشگاه ما بود، تبریک می‌گویم و به او توصیه می‌کنم منتظر پاسخ هواداران پرسپولیس باشد.
وی با بیان اینکه تلاش زیادی برای حذف نشدن پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا کرد، گفت:

تمام ضربه‌ای که به ما خورد، از اولین مصاحبه اولیایی و گزارش‌های او بود. ما ذره‌ای خلاف صحبت‌های این دوستان عمل نکردیم و بسیاری از موارد مربوط به دوره مدیریت من و آجورلو نیست. این مسائل به سال‌های گذشته مربوط می‌شود، اما همه آنها را پاسخ دادیم. کمیته استیناف به ما سه ماه فرصت داد و ما را یک میلیارد تومان جریمه کرد.
سرپرست باشگاه پرسپولیس که با برنامه «شب‌های فوتبالی» گفت‌وگو می‌کرد، با اشاره به فرصت سه ماهه کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای به سرخابی‌ها و جریمه یک میلیارد تومانی آنها تصریح کرد:

از AFC می‌پرسم اگر زمان ارائه شده توسط کمیته استیناف که نماینده شماست، مورد قبول شما نیست، چرا ما را سر کار گذاشتید؟ عزیزی خادم همه تلاش‌های لازم را انجام داد و سجادی در هیئت دولت گفت سهامداران دو باشگاه را جدا کرده‌ایم، اما اولیایی گفت این اتفاق صوری است. معلوم است که AFC چنین اقدامی می‌کند.
«برنامه‌ای در کار بوده که استقلال و پرسپولیس را از لیگ قهرمانان حذف کنند؛ آقایان پاسخگو باشند.»، صدری ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد:

پرسپولیس بیش از 40، 50 میلیون هوادار دارد و بیشترین هواداران آسیا متعلق به ماست. AFC می‌گوید ما بدهکار هستیم، اما سه میلیون و 400 هزار دلار باشگاه بلوکه است و ما بیش از 40 نامه زدیم که پول ما را آزاد کنند. اگر این اتفاق بیفتد، هیچ بدهی نخواهیم داشت. اگر هواداران این دو تیم را جمع کنیم، تعداد آنها از جمعیت بسیاری از کشورهای آسیا بیشتر می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.