چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱

یولیان ناگلزمان: ما عملکرد خوبی داشتیم و شایسته این شکست نبودیم

یولیان ناگلزمان: ما عملکرد خوبی داشتیم و شایسته این شکست نبودیم

به نظر می رسد که یولیان ناگلزمان اعتقاد دارد بایرن مستحق نتیجه بهتری در این بازی بوده است...

به گزارش ایران ورزشی، حال یولیان ناگلزمان معتقد است که شاگردانش عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و بایرن مونیخ سزاوار این شکست نبود. یولیان ناگلزمان در کنفرانس خبری پس از بازی گفت:

ما 25 دقیقه اول عملکرد خوبی داشتیم و بر بازی مسلط بودیم. گل تساوی که دریافت کردیم بسیار آزار دهنده بود، حتی یک پاس خوب هم نبود ولی ما بد دفاع کردیم. اگر توپ را در چنین صحنه ای نتوانید به سادگی دفع کنید، هیچکاری انجام نداده اید. دفاع کردن در این موقعیت آسان بود.
یولیان ناگلزمان در مورد زابیتسر:

  مارسل زابیتسر در پست دفاع چپ، به گونه ای متفاوت از آلفونسو دیویس دفاع می کند. در حال حاضر بازیکن مناسب این پست را نداریم ولی به هر حال شرایط همین است.
ناگلزمان در مورد پل وانر:

او استعداد فوق العاده ای دارد. بسیار سریع و شجاع است. او بلافاصله در اولین اقدام خود توپ را از امبولو گرفت و شروع به دریبل زدن کرد. از نظر فیزیکی نسبتا خوب است. عملکردش بر روی زمین را باید بهبود ببخشد و همچنین باید ذهن روشنی داشته باشد و سپس در ها به روی او باز خواهد شد.
ناگلزمان در مورد عملکرد کلی بایرن مونیخ در این بازی:

  به نظرم با وجود اینکه گلادباخ با ضد حمله چندین موقعیت برای خود ایجاد کرد، اما ما شایسته این نتیجه نبودیم. ما امروز خیلی بد کار نکردیم. فکر می کنم عملکرد خوبی داشتیم. کیمیش و زابیتسر بعد 9 یا 10 هفته دوری از میادین در پست غیر تخصصی خود بازی کردند و از نظر فیزیکی شرایط متفاوتی داشتند. ما در این بازی در پرس از بالا عملکرد خوبی داشتیم. به جز 15 دقیقه آخر نیمه اول ما بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.