سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

در انتظار روزهای خوب

لطفاً مصادره نکنید!

لطفاً مصادره نکنید!
میعاد نیک
میعاد نیک خبرنگار

یکی از معدود تصمیمات درست فدراسیون فعلی فوتبال که جای دفاع قابلی هم از خود برجای گذاشته، بازیابی توان تیم ملی فوتبال بانوان و برپایی مجدد اردوهای سپیدپوشان دختر ایرانی بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم به هدف‌گذاری‌های نخست رسید.

ایران ورزشی - یکی از معدود تصمیمات درست فدراسیون فعلی فوتبال که جای دفاع قابلی هم از خود برجای گذاشته، بازیابی توان تیم ملی فوتبال بانوان و برپایی مجدد اردوهای سپیدپوشان دختر ایرانی بود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم به هدف‌گذاری‌های نخست رسید. فدراسیون فعلی که در اکثر تصمیمات و رفتارهای خود نتوانسته منش صواب و صحیحی از خود نشان دهد، علاوه بر قایم شدن پشت سنگر نتایج بسیارخوب تیم ملی فوتبال، به ریسمان فوتبال بانوان هم تمسک یافته تا مسائل فنی را بر موضوعات راهبردی و کلان مدیریتی ارجحیت دهد؛ لااقل در انظار عمومی و رسانه‌ها.
واقعیت اما این است که تیم پیشین مدیریتی فدراسیون فوتبال گرد خاکسترگونه‌ای را به فوتبال بانوان پاشید و تیم فعلی تنها این خاکستر پوچ را زدود تا پتانسیل یوزها از این راه به کمک فدراسیون‌نشین‌ها برسد. فوتبال بانوان در ایران همیشه از قدرت قابل توجهی برخوردار بوده و انکار این قدرت از سوی تیم پیشین اشتباهی مرگبار بود، اما تیم فعلی از این پتانسیل بیش‌ترین بهره را برد و خود را به حداقل مقبولیت معمول رساند. با این حال روزهای خوبی در انتظار شاگردان مریم ایراندوست خواهد بود؛ ظرفیت‌ها بسیج شده تا بانوان سپیدپوش به جایگاه واقعی‌شان برسند و این موفقیت‌ها و پیروزی‌های آتی هیچ دخلی به مفلوک‌کنندگان فوتبال نخواهد داشت.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.